Гонить біса з гарантією: В Києві з'явився екзорцист, який "видаляє" демонів (ВІДЕО)

За свої послуги бере недорого – від 1 200 до 3000 гривень

Вчора в Києві, в підземному переході на площі Перемоги зібрався невеличкий натовп – люди фотографували на смартфони оголошення, приліплене на стінку біля схеми евакуації на випадок пожежі. Далі мовою оригіналу: "Гадание и услуги экзорциста, сниму порчу и негатив, лечу алкоголизм, сниму венец безбрачия, наведу и сниму приворот, решу ваши жизненные проблемы и помогу в трудной жизненной ситуации. Накажу обидчика. Экзорцизм – изгнание бесов из людей и жилья. Очистка помещения и домов. Недорого".

"Виганяю тарганів, щурів і мурах, - лунало в натовпі. – Ага, і сепарів…"

Журналісти Depo.ua вирішили зв'язатися з ним і дізнатися, що це таке пропонують жителям столиці. Чесно кажучи, набір послуг настільки екстравагантний, що ми подумали, чи раптом не розігрує хтось таким оголошенням свого товарища чи тещу…

Виявилося, все набагато цікавіше.

По телефону відповів чоловік. Називатимемо його в подальшому Костянтин. Молодим бадьорим голосом він запитав нас що трапилося (за легендою сталося так, що зведений брат почав поводитися дивно, не спить, проявляє агресію і не хоче ходити в церкву) і блискавично поставив первинний діагноз: "У вас підозра на одержимість?"

Далі спеціаліст з екзорцизму сказав, що має "подивитися людині в глаз" і "зробити росклад" на картах.

"Це знаєте, як в лікарні аналізи", - пояснив. Коштуватимуть ці аналізи двісті гривень, і "якщо хочете, я вам ще погадаю".

Потенційного біснуватого одразу приводити не треба, можна обійтись і фотопортретом. "Розумієте, минулим клієнтом була дівчина – 18 років, цей клієнт вже дорослий (33 роки, за легендою, - ред) і деякі питання краще обговорити без нього: деякі елементи поведінки, особливо вночі".

Костянтин розповів нам, що бувають різні стадії біснуватості:

"Це може бути навіть не одержимість, а порча з підселенням, коли підселяють дух мертвої людини в живу. Це найлегший випадок. Чи одержимість не іменним демоном, в якого навіть мізків нема. Найважче, коли в людині іменний демон. З ним можна поговорити. Для цього і потрібна діагностика: я роблю тест на імена. Якщо людині потім погано, в неї підіймається температура, безсоння, це означає, що з нею треба працювати. Тоді я або говорю вам, або сам купую, що треба, і роблю роботу. Якщо не підтверджується, то роблю діагностику, говорю, що в ньому, якщо це просто порча, то вона просто знімається, це не екзорцизм".

А якщо порча, каже, то навіть привозити пацієнта не треба – він це визначить по фото, і скаже, що треба робити і скільки коштуватиме її зняти.

Далі Костянтин повідомив, що саме зараз абсолютно вільний і можна приїхати до нього на прийом (приймає в себе вдома, на кухні). Обговорювати це заздалегідь із "пацієнтом", чи питати про його згоду екзорцист застеріг, мовляв, демон може прознати про те, що готується його вигнання і вжити контрзаходів.

"Я вам щойно розповідав про тест на імена – в неділю ми зустрілися з матір'ю дівчини (пацієнтки, - ред), а на п'ятницю домовилися робити роботу. В четвер увечері в неї сильно піднялася температура, типу вона захворіла. Ця штука, яка в ній, все робить для того, щоб її не вигнали. Захищається", - пояснив він.

Як він виганяє демонів? З іменними (за словами Костянтина, на його практиці був такий один, - ред) можна домовитися. Тих, які "просто паразити без мізків, тупі " він "просто видаляє".

За вигнання біса з людини Костянтин бере від 1,5 тис. гривень до трьох.

Досвід, каже, в нього достатньо великий – три роки і задоволені клієнти є. На питання, чи він є священиком, каже - ні, є кабалістом. І додає: "Це єврейська наука така".

А нічого, питаю, що пацієнт хрещений? Ні, каже, це навіть краще, бо хоч якийсь захист.

І ще Костянтин після вигнання біса дає гарантію, мовляв, якщо вже вигнав, то вигнав. На пацієнті обіцяє намалювати фломастером спеціальні знаки, які певний час не можна буде змивати. Доки в нього не заросте "умовна рана".

Нагадаємо також, що в Миколаєві місцевий екстрасенс Микола Сметана провів сеанс очищення в будівлях миколаївських мерії та облдержадміністрації. Екстрасенс почав з міськради, яку хотів "очистити від негативу", а принагідно зрозуміти, чому місту не щастить із мерами. Сметана пройшовся зі свічкою по приміщенням та констатував, що у співробітниках міськвиконкому "багато негативу і втоми". Осередок "чорної енергії" екстрасенс учув у департаменті внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції. Але, за іронією долі, працівники заборонили проводити сеанс "очищення" саме в цих кабінетах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна