Головне шоу країни: Як потрапити на дебати глядачем

Штаби Порошенка і Зеленського вже підписали договір з "Олімпійським" і є велика ймовірність, що дебати на стадіоні усе ж таки відбудуться в цю п’ятницю

Depo.ua розкаже вам, що робити і чого не робити, щоб потрапити на дебати на стадіоні "Олімпійський".

Відповідно до заяв обох кандидатів та їхніх представників, потрапити на дебати можна буде безкоштовно, але за попередньою заявкою. На основі цих заявок будуть складені списки, тож, скоріш за все, прохід буде по посвідченнях особи.

Журналіст Андрій Дзинздя опублікував допис з анкетою, яку треба заповнити, щоб  потрапити на стадіон. 

В анкеті слід вказати свої прізвище та ім'я, номер телефону, а також спосіб, в який глядач збирається дістатися стадіону. Можна припустити, що бажаючих підвозитимуть централізовано.

Володимир Зеленський про те, як потрапити на стадіон, зняв чергове відео. В ньому він розповів, що в центрі стадіону планується фан-зона, на яку можна безкоштовно придбати фан-квитки – тільки два в одні руки.

Для охочих придбати квитки спеціально було створено сайт "Головні дебати країни". Щоправда, він вже лягав і за свідченнями багатьох – періодично глючить і не дає придбати квитки.

Чи можна буде просто прийти на стадіон з паспортом і потрапити на дебати, якщо купити безкоштовні квитки так і не вдасться - невідомо.

У Порошенка також закликали прийти на стадіон.

Поліція в свою чергу озвучила головні вимоги до глядачів: не брати з собою речі, які потенційно можна використати як зброю і виглядати тверезими. Охороняти безпрецедентний захід буде величезна кількість поліцейських: правоохоронці орієнтуються охороняти безпеку під час присутності на стадіоні 70 тисяч глядачів. Всіх бажаючих пройти на дебати, ретельно перевірятимуть. Поліція попередила, що не буде пропускати на НСК "Олімпійський" п'яних, або тих, хто потенційно здатний спровокувати конфлікти, сутички і бійки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна