Гокінг спрогнозував людству астероїдний апокаліпсис

Причину загибелі людства британський фізик Стівен Гокінг описав у своїй останній книзі під назвою "Короткі відповіді на великі питання", яка вийшла друком цього тижня

В ній він вказав на те, що за його життя NASA постійно вело спостереження за апокаліптичними астероїдами в космосі, повідомляє Depo.ua з посиланням на Daily Star.

І саме вони, на думку Гокінга, головна загроза як для людства, так і для будь-якої іншої розумної цивілізації у всесвіті.

В своїх останніх роздумах фізик розмірковував над сценаріями, за яких життя більше не зможе існувати на Землі. Зокрема, серед таких сценаріїв він перелічив наслідки ядерної війни і незворотні кліматичні зміни. Але головна загроза ховається в далекому космосі.

"Всесвіт – дуже жорстоке місце. Зірки поглинають планети, наднові протонні зірки розповсюджують смертельне випромінювання по всьому космосі. Чорні діри зіштовхнуються між собою, а астероїди мчать зі швидкістю сотень миль на секунду. Гарантовано, що всі ці феномени не роблять космос дуже привабливим. Але саме через це ми і повинні освоювати його замість того, щоб лишатися на планеті. Зіткнення з астероїдом – це те, від чого у нас немає захисту", - пояснив фізик.

"Останнє велике зіткнення з нами відбулося 66 мільйонів років тому і стало причиною зникнення динозаврів. І це станеться знову. Це не якась наукова фантастика, а факт, підтверджений законами фізики і вірогідності", - наголосив Гокінг.

Нагадаємо, Гокінг у своїй останній книзі також заявив, що Бога не існує.

Гокінг помер на 77-му році життя 14 березня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна