Гліколевий пілінг: омолоджування в домашніх умовах

Гліколевий пілінг не лише очищає шкіру, але і допомагає боротися з першими ознаками старіння: зморшками, пігментними плямами й іншими проблемами

Гліколевий пілінг: омолоджування в домаш…

Гліколевий пілінг виконується за допомогою гліколевої кислоти, джерелом якої в природі є цукрова тростина, буряк і виноград. Гліколева кислота діє на шкіру комплексно: очищує протоки сальних залоз, надає шкірі гладкість, здоровий блиск і робить її сприйнятливішою до активних компонентів косметики.

Ця процедура показана при:

  • стані постакне;
  • атонії - втраті тонусу м'язової тканини (пружності і підтягнутості шкіри);
  • себореї - коли сальні залози виробляють надмірну кількість шкірного жиру (обличчя через це набуває неприємного блиску і землистого відтінку);
  • розширених порах;
  • підготовці до пластичної операції, а також в реабілітаційний період;
  • підвищеній пігментації;
  • фотостарінні - ушкодженні шкіри сонячними променями.

Правила проведення гліколевого пілінгу

1. Підготовку до процедури необхідно починати за тиждень до її проведення. Уранці змащуйте шкіру поновлюючим засобом з фруктовими кислотами, а перед сном використайте очищуючу косметику на основі цих органічних сполук.

2. Безпосередньо перед проведенням пілінгу видаліть усю косметику з обличчя.

3. Висушіть лице і протріть шкіру зволожуючим лосьйоном або тоніком.

4. Приступаємо безпосередньо до процедури пілінгу в домашніх умовах. Нанесіть гель на обличчя спеціальним пензликом по масажних лініях в наступному порядку: лоб, ніс, скроні, щоки, шия, підборіддя. Легке пощипування і почервоніння шкіри не повинні вас лякати. Це цілком нормальна реакція, що свідчить про процес відлущування. Неприємні відчуття можна злегка нейтралізувати, направивши потік прохолодного повітря на обличчя. Це можна зробити за допомогою вентилятора або віяла.

Якщо пече занадто сильно, краще змийте маску з обличчя. Можливо, концентрація кислоти занадто висока, або у вас дуже чутлива шкіра. Якщо особливого дискомфорту не спостерігається, почекайте декілька хвилин. Точний час витримки залежить від того, наскільки концентрований розчин використовувався для пілінгу.

Курс гліколевого пілінгу розпочинають з розчинів з малим вмістом гліколевої кислоти, поступово збільшуючи її концентрацію до кінця курсу. Ось приблизна градація пілінгуючих розчинів по мірі їх інтенсивності дії:

  • слабкі - вміст гліколевої кислоти менше 35%, рівень рН вище 2;
  • середні - 30-50% гліколевої кислоти з рівнем рН 1,5-2;
  • сильні 50-70% гліколевої кислоти з рівнем рН 1-1,5;
  • надсильні - 70% з рівнем рН нижче 1.

5. Наступний етап процедури - нейтралізація гліколевої кислоти, зіткнення розчину з водою без попередньої нейтралізації може призвести до опіку. На усю оброблену поверхню шкіри необхідно нанести спеціальну рідину.

6. Тільки після нейтралізації змийте пілінгову маску великою кількістю води. Якщо в окремих місцях все ще залишилося почервоніння і відчуття печіння, знову нанесіть на ці ділянки нейтралізатор, після чого змийте водою.

7. Злегка промокніть лице рушником і нанесіть постпілінгову маску. Вона зробить заспокійливу дію, а також забезпечить шкіру необхідними поживними речовинами. Маску тримаєте на обличчі не менше 10 хвилин. Потім акуратно змийте склад ватним тампоном, змоченим в прохолодній воді.

8. Невід'ємна частина процедури - нанесення спеціального крему, який зволожить шкіру і захистить від шкідливих чинників довкілля.

Після процедури гліколивого пілінгу необхідно:

  • уникати прямих сонячних променів, тому краще взагалі не проводити процедуру в літні місяці;
  • забути на якийсь час про лазню і сауну;
  • не наносити макіяж як мінімум 3 дні після проведення процедури;
  • використовувати спеціальні захисні і поновлюючі постпілінгові маски і креми, рекомендує ДеПо.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme