Глави церков привітали українців з Великоднем

Глави українських церков вітають вiрян зi святом Воскресіння Христового
Depo.Життя
1 травня 2016 09:40
ФОТО: depo.ua
Глави церков привітали українців з Великоднем
Глави церков привітали українців з Великоднем

Про це пише Експрес.ua, передає depo.ua.

Великоднє послання Патріарха Київського i всієї Руси-України Святiйшого Фiларета, Глави УПЦ КП

Глави церков привітали українців з Великоднем - фото 1

"Христос воскрес! Воскресіння Христове дає нам надію, що Господь наш Ісус Христос, Який подолав смерть, має владу і над всіма нашими бідами, скорботами і труднощами. Вітаю з великим християнським святом весь український народ і всіх українців у всіх країнах світу, на всіх континентах. Нехай воскреслий Господь Своєю благодаттю захистить Україну від зовнішнього агресора і внутрішніх ворогів і допоможе нам навести лад у нашому українському домі. Світло Воскресіння Христового нехай подає нам благодатну силу перетерпіти та перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю, щоб нам досягти миру й добробуту в земному житті і стати спільниками вічного життя, завжди радіючи і прославляючи нашого Спасителя Господа Ісуса Христа, Який Своїм розп’яттям і воскресінням подолав наш гріх і смерть".

Привітання Блаженнiшого Патріарха Святослава, Глави УГКЦ

Глави церков привітали українців з Великоднем - фото 2

"Христос воскрес! Дорогі у Христі! Воскреслий Господь кличе нас до досконалості. Утім джерелом усякої досконалості є лише Він сам -- наш Спаситель, який робить довершеним та справді цінним і тривким плід нашого зусилля. Коли нам ще далеко до досконалості, коли наша держава ще не є такою, про яку ми мріємо, не сміймо відмовитися від нашого зусилля -- будувати, жити і змагатися за Бога і Україну, бо Христос -- наша Пасха! Вітаю всіх вас з нинішнім святом, чи, краще, з нинішньою духовною перемогою Ісуса Христа над ворожою силою і над царством зла. Ще раз усім вам, в Україні й на поселеннях сущим, засилаю свої сердечні вітання".

Привітання Блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Макарія, Предстоятеля УАПЦ

Глави церков привітали українців з Великоднем - фото 3

"Христос Воскрес! ...Всі ті, хто вірує в Господа, Його Божественну правду, хто живе на землі й ради неї жертвує собою за Батьківщину й рідну землю, хто любить людей і любов свою виявляє щиро, за правдивим словом Христовим, є вірними Його слугами, тому їм обіцяне вічне життя й воскресіння зі святими. Нам, християнам, треба пам'ятати, що воскресіння віруючої людини починається на землі з усвідомлення своїх помилок, гріхів та оплакування їх. Тільки в наступаючому духовному просвітленні Господь відкриває нам Себе. Найсвятіша любов Спасителя і Господа до всього роду людського прилучає і нас, віруючих у Нього, до Його хресних страждань, до його Світлого Воскресіння з мертвих. Нехай світле Христове Воскресіння буде початком нашого духовного воскресіння".

Привітання Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Предстоятеля УПЦ

Глави церков привітали українців з Великоднем - фото 4

"Христос Воскрес! ...Смиренно дякуючи своєму Спасителеві за священний дар вічного життя, ми молимось, щоби Спаситель наш і Господь Ісус Христос благословив нашу українську землю і наш народ, щоби Господь умиротворив усіх нас і навчив, як нам об'єднатися навколо Істини, Якою являється Сам Христос (Ін. 14, 6), щоби ми, об'єднані один з одним союзом Божественної любові, успішно долали труднощі й складнощі, якими наповнене земне життя людини".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя