Глава УГКЦ: Російські балачки про "братні народи" роблять діалог неможливим

Наполягання церковної і світської влади у Москві у єдності російського й українського народів робить сьогодні діалог між двома країнами неможливим
Depo.Життя
13 березня 2016 08:32
ФОТО: depo.ua

На цьому в суботу під час X з’їзду під назвою “Європа нових початків. Сила християнства, що визволяє” у місті Гнєзно (Польща) наголосив владика Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

“Особливо в останні роки найвищі церковні і державні достойники (Росії – ред.) твердять, що українці і росіяни є одним народом. Ця теза і позиція призводять до того, що діалог стає неможливим, оскільки не можна вести розмову з кимось, кого не існує і хто не має суб’єктності”, - цитує його агентство PAP.

Очільник церкви додав, що факт існування незалежної України ставить під сумнів не лише державна влада РФ, а й церковні представники Московського партріархату, а існування української державності ними розглядається як “агресія і насильство над тілом російського народу”.

На переконання глави УГКЦ, влада Росії намагається реанімувати старі комуністично-геополітичні твердження і не хоче засудити злочини комунізму не лише по відношенню до російського й українського народів, а й інших народів, зокрема поляків.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя