Глава УГКЦ разом із новою церквою протистоятимуть російській пропаганді

Предстоятель Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав каже, що УГКЦ та нова Православна церква України відтепер в унісон даватимуть правдиву інформацію світу щодо ситуації в Україні

Про це він сказав на зустрічі з послом Королівства Нідерландів в Україні Едуардом Хуксом, інформує Depo.ua з посиланням прес-службу УГКЦ.

"Важливо, щоб за процесами, які відбуваються в житті православних церков України стояла не просто зміна вивіски, а зміна якості", – сказав Святослав.

Він наголосив, що тепер обидві церкви Українська греко-католицька й православна церква України - повинні йти разом, шукати і реалізовувати те, що єднає.

"Тепер не тільки УГКЦ може і має нагоду говорити до світового співтовариства про ситуацію в Україні, про війну і її наслідки, а й УПЦ", – сказав священик, зазначивши, що до того право говорити від імені православних України на світовому рівні узурпувала Москва.

"Саме вони поширювали викривлену інформацію про нібито війну в Україні між православними з одного боку і розкольниками та уніатами з іншого. Тобто, що в Україні триває не війна між Росією і Україною, а внутрішня міжрелігійна суперечка", – пояснив Святослав.

При цьому він зазначив, що і УГКЦ, і УПЦ тепер будуть в унісон говорити правду про Україну та її війну за свободу, цілісність і незалежність.

Нагадаємо, 15 грудня на Об'єднавчому Соборі представники УКП КП, УАПЦ та УПЦ МП ухвалили рішення про створення Єдиної помісної автокефальної церкви – Православної Церкви України, і обрали нового предстоятеля – Митрополита Київського Епіфанія.

Згодом стали відомі деталі таємного голосування на Соборі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна