Геращенко розповів, як вирішити бурштинову проблему

В Україні проблему незаконного видобутку бурштину не можна вирішити тільки методом силового розгону тих людей, які копають камінь
Depo.Життя
1 квітня 2016 20:48
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Проблема бурштину має рішення не тільки методом силового розгону тих людей, які копають бурштин. Це комплексна проблема нашої держави, відсутність законодавства у цій сфері та беззаконня. Що стосується прізвищ керівників Нацполіції та інших, їх можна замінити завтра на інші прізвища, поставити губернатором Рівненської області того ж Мосійчука, начальником поліції – Іванова. І вони так само можуть бути підпорядковані корупції. Якщо люди порушили закон, це повинно бути задокументовано правоохоронними органами. Якщо є докази провини і це задокументовано, я зв'яжуся з Мосійчуком і попрошу копії таких документів, якщо вони є", – сказав Геращенко.

Він додав: "Сьогодні у ВР є закон, якщо ми його приймемо, він дозволить розблокувати роботу, щоб жителі села могли зібратися, оформити дозвіл видобувати бурштин, платити податки, соціальні платежі. Тільки такий шлях правильний".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя