У Києві попрощалися з Георгієм Гонгадзе (ХРОНІКА)

У вівторок, 22 березня, тіло вбитого українського журналіста Георгія Гонгадзе буде віддано землі на території церкви Миколи Набережного в Києві
Depo.Життя
22 березня 2016 14:18
ФОТО: depo.ua
У Києві попрощалися з Георгієм Гонгадзе (ХРОНІКА)
У Києві попрощалися з Георгієм Гонгадзе (ХРОНІКА)

Про це повідомила адвокат вдови журналіста Мирослави Валентина Теличенко, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"22 березня Георгій Гонгадзе буде похований на території церкви Миколи Набережного. Відспівування і прощання почнеться близько 12:00", - сказала вона.

14:14 Рідні Гонгадзе відчувають полегшення, однак вимагають розкрити вбивство

Сім'я вбитого майже 16 років тому журналіста Георгія Гонгадзе відчуває задоволення у зв'язку з можливістю гідно поховати тіло покійного

13:48 Як у Києві ховали Георгія Гонгадзе (ФОТО) (ВІДЕО)

У вівторок, 22 березня, тіло вбитого українського журналіста Георгія Гонгадзе буде віддано землі на території церкви Миколи Набережного в Києві

13:08 Хто з політиків прийшов на похорон Гонгадзе

Серед присутніх були помічені: Вікторія Сюмар, Ігор Мосійчук, Володимир Парасюк, Степан Кубів, Наталя Лігачова, Олександр Мороз, Ігор Жданов та інші.

Хто з політиків прийшов на похорон Георгія Гонгадзе - фото 1

Хто з політиків прийшов на похорон Георгія Гонгадзе - фото 2

Хто з політиків прийшов на похорон Георгія Гонгадзе - фото 3

12:55 Місце, де буде похований Георгій Гонгадзе

Георгій Гонгадзе буде похований у дворі церкви Миколи Набережного (Українська автокефальна православна церква) на київському Подолі

У Києві прощаються з Георгієм Гонгадзе (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) - фото 1

12:40 На похорон Гонгадзе прийшли Мороз та Тимошенко
У церкві Миколи Набережного триває літургія за вбитим у 2000 році журналістом Георгієм Гонгадзе на ній присутні народні депутати України та журналісти

12:14 У церкві Миколи Набережного прощаються з Гонгадзе

У церкві Миколи Набережного відбувається літургія за вбитим у 2000 році журналістом Георгієм Гонгадзе

У Києві прощаються з Георгієм Гонгадзе (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) - фото 2

Нагадаємо, 16 вересня 2000 року близько 22:30 жерналіст Георгій Гонгадзе пішов з роботи, але вдома так і не з'явився. Зникнення Гонгадзе викликало велике занепокоєння не лише у його родичів і друзів, а й серед політиків і журналістів, оскільки незадовго до зникнення журналісту погрожували та стежили за ним.

2 листопада в лісі біля Таращі було знайдено обезголовлений труп. Дружина і друзі впізнали у ньому Георгія. Але остаточного висновку експертиза не зробила.

Більше 15 років тіло Гергія зберігалося у центральному моргу Києва.

Мама Георгія, Леся Гонгадзе, ще у 2012 році була згодна на поховання тіла, яке слідство вважало тілом її сина. Проте, вона наполягала на тому, що воно має бути поховане як тіло неопізнаної людини.

"Давайте, домовтесь, привезіть цей труп. Ми поховаємо у Львові як невпізнану людину. Ви закриєте справу - люди заспокояться: "таращанський труп" похований. От так я запропонувала, але ні в якому разі не ховати цей труп як Гонгадзе", - закликала вона чотири роки тому.

У листопаді 2013 року Леся Гонгадзе померла на 69-му році життя.

Згодом Мирослава Гонгадзе припускала, що поховання відбудеться у 2014 році. Вона твердила, що це обговорюється і що подробиці будуть повідомлені додатково, коли владнають усі деталі.

Нагадаємо, сьогодні президент України Петро Порошенко передав Мирославі Гонгадзе орден "Зірка Героя" її покійного чоловіки Георгія Гонгадзе.

Читайте також: Чи потрібна Гонгадзе така сама Зірка Героя України як і в Литвина

Більше актуальних новин читайте на