Галкін про скандал із Рєзніком: Краще зі зрадниками. ніж з такими "патріотами"

Гуморист Максим Галкін вперше прокоментував висловлювання поета Іллі Рєзніка, котрий оголосив артистів, які приїхали в Юрмалу, зрадниками
Depo.Життя
15 липня 2016 09:20
ФОТО: depo.ua

Про своє ставлення до висловлювань Іллі Рєзніка, який назвав Аллу Пугачову, Максима Галкіна, Лоліту та інших зірок, які приїхали до Латвії на музичний фестиваль Лайми Вайкуле, зрадниками, гуморист розповів Лайф.ру.

"Так, міністр закордонних справ Латвії заборонив в'їзд трьом артистам. Я в корені з цим не згоден. Якби він запитав у мене, я б сказав: "Що ви, вони вам не зашкодять". Я не розумію, чому я повинен асиметрично відповідати на неправильний, з моєї точки зору, вчинок однієї людини, і позбавляти величезну кількість людей права прийти подивитися концерт. Тому в даному випадку мені приємніше бути поруч з тими, кого Ілля Рєзнік охрестив зрадниками. До цього числа входять, думаю, всі, хто виступає в ці дні в Юрмалі: Хабенський, Мацуєв, Темирканов, Башмет. Мені краще з ними, ніж з такими патріотами, які піднімають скандал на всю країну", - зазначив Галкін.

Нагадаємо, Ілля Рєзнік засудив російських артистів, які виступають у Латвії.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя