ФСБ: "Пошта Росії" возила в Крим "палену" горілку

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії виявили, що контрафактний алкоголь в Крим вивозили вантажівками "Пошти Росії", кузови яких були опломбовані і захищені від огляду
Depo.Життя
23 березня 2016 23:48
ФОТО: depo.ua

Горілку транспортували через Керченську переправу, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Для ухилення від можливих оглядів при перетині Керченської поромної переправи спільники організували транспортування алкоголю опломбованими вантажними автомобілями, орендованими "Поштою Росії" для перевезення поштових вантажів", - повідомили в ФСБ.

При огляді вантажівок співробітники ФСБ вилучили близько чотирьох тисяч пляшок підробленої горілки з етикетками відомих російських марок. У правоохоронних органах вважають, що контрафактний алкоголь замовники вантажу планували продати в магазинах Керчі і Феодосії.

В "Пошті Росії" повідомили, що перевезенням підробленої горілки займалася компанія-підрядник, назва якої не розголошується.

"За неналежне виконання умов договору "Пошта Росії" негайно розриває договір з цією фірмою, а також ініціює юридичну процедуру щодо внесення даної компанії в реєстр недобросовісних постачальників", - пояснили в прес-службі оператора.

Представники "Пошти Росії" розповіли, що на далеких магістральних маршрутах оператор залучає автотранспортні компанії на конкурсній основі. За договором підрядники зобов'язані перевозити тільки поштові вантажі, прийняті за накладною.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя