ФСБ обшукує і допитує журналістів у Сімферополі, Севастополі і Ялті

В окупованому Криму у рамках розслідування кримінальної справи, відкритої проти журналіста, силовики проводять обшуки одночасно по семи адресах
Depo.Життя
19 квітня 2016 15:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на інформагентство "Кримінформ".

"Представники силових і правоохоронних органів проводять обшуки одночасно в 7 домоволодіннях у Криму і Севастополі у рамках розслідування кримінальної справи про екстремізм, порушеної проти журналіста Миколи Семени. Обшуки проходять за п'ятьма адресами у Сімферополі, одному - в Ялті, а також одному в Севастополі", - повідомляє агентство.

У прес-службі так званої прокуратури Криму підтвердили інформацію про те, що у Сімферополі та Ялті у співробітників "Крим.Реалії" вилучаються комп'ютерна техніка й обладнання: "У ході слідчих дій співробітники ФСБ виявили і вилучили комп'ютерну техніку і носії інформації, а також інші документи, що свідчать про підготовку статті екстремістського характеру. З особами, які здійснюють журналістську діяльність, проводяться слідчі дії".

За даними інформагентства, обшуки за місцем проживання кримських авторів матеріалів видання "Крим. Реалії" санкціоновані постановами Київського районного суду Сімферополя.

Нагадаємо, ФСБ порушила справу проти журналіста проекту радіо "Свобода" "Крим.Реалії" Миколи Семени.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя