Французький співак записав українську пісню та зняв кліп

Французький співак Поль Манондіз (Paul Manandise) презентував кліп на свою першу україномовну пісню "Небокрай"

Depo.Життя
13 березня 2017 13:36
ФОТО: depo.ua

Відео опубліковане на Уoutube, повідомляє Depo.ua

"Небокрай" – це чуттєва історію кохання, історія пошуку та зустрічі двох сердець.

"Зараз для країни особливо важлива мить єднання, завдяки шані до українського коріння всередині кожного. Тому кліп, втілений у життя талановитим режисером Катериною Куренковою, відображає Україну 19 сторіччя. Приємного перегляду", – каже Поль.

Над створенням кліпу та аудіотреку працювали композитор і поет Кароліна Миргородська, режисер Катерина Куренкова, актори Поль, Олена і Саша Манондіз, Тетяна Риліна, Наталя Дубовик, Вікторія, Юлія, Ірина Заіка та інші. Продюсером роботи виступила Лілія Рубан (®Ruban Production).

Поль Манондіз – французький співак, який завоював Золотий приз Королівської Консерваторії Брюсселя. У його репертуарі пісні французькою, англійською, а з недавніх пір і українською мовами.

Співак народився в Брюсселі, почав співати ще з дитинства, займався з репетитором по вокалу, пізніше вступив до консерваторії. У 20 років Поль переїхав до Парижа, де розвивав свій талант, співпрацюючи із звукозаписними компаніями. З 2015 року Поль живе в Україні зі своєю дружиною. Україна, за словами співака, вразила його своєю привітністю і відкритістю.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя