Фото немовляти з синдромом Дауна стало хітом соцмереж

Багатодітна матір Кетрін Вітт з Британії опублікувала фото новонародженої доньки Флоренс, яке зібрало декілька сотень тисяч лайків
Depo.Життя
23 березня 2016 12:37
ФОТО: depo.ua
Фото немовляти з синдромом Дауна стало хітом соцмереж
Фото немовляти з синдромом Дауна стало хітом соцмереж

Фото Флоренс, яка хвора на синдром Дауна, зібрало 185 тисяч лайків та отримало більше тисячі коментарів, повідомляє depo.ua з посиланням на The Daily Mail.

Мати трьох дітей стверджує, що народження доньки зробила її життя завершеним. На її думку, Флоренс змушує посміхатися родину повсякчас. 

Кетрін зізналася, що після народження двох синів - Олефа та Гаррі, яким 6 та 5 років відповідно, вона та її партнер Ден довго думали, чи спробувати їм народити доньку і трапилося диво - на світ з'явилася Флоренс. 

Фото немовляти з синдромом Дауна стало хітом соцмереж  - фото 1

Кетрін справно відвідувала лікаря, але відмовлялася на тести, щоб визначити, чи є у дитини синдром Дауна. На запитання лікаря, чому жінка відмовляється, вона відповідала, що у будь-якому разі буде любити свою дитину. 

Фото немовляти з синдромом Дауна стало хітом соцмереж  - фото 2

Так і сталося, коли народилася Флоренс уся родина була у захваті, особливо старші брати. Тепер Кетрін постійно публікує у соцмережах фото донечки і закликає суспільство милуватися світлинами її донечки, хворої на синдром Дауна.

Фото немовляти з синдромом Дауна стало хітом соцмереж  - фото 3

Фото немовляти з синдромом Дауна стало хітом соцмереж  - фото 4

Фото немовляти з синдромом Дауна стало хітом соцмереж  - фото 5

ФОТО: The Daily Mail

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя