Фонд Янковського нагородив фіналістів V Конкурсу дитячого малюнку "Україна – земля талантів"

17 червня в Українському домі відбулось нагородження учасників та переможців ювілейного V-го Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Україна – земля талантів". Дитяче творче змагання п'ятий рік поспіль проводить Благодійний фонд Ігоря Янковського "Ініціатива заради майбутнього"

Ігор Янковський разом з учасниками та переможцями V-го Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Україна - земля талантів"

Протягом конкурсу на розгляд журі було надіслано 605 робіт юних митців віком від 5 до 17 років з 22 областей України, повідомляє Depo.ua.

Ігор Янковський та маленька переможниця V-го Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку Валерія Хітрих

"Вітаю з п'ятим ювілейним Всеукраїнським конкурсом дитячого малюнку! За п'ять років було організовано багато виставок переможців та фіналістів конкурсу, як в Україні, так і за кордоном, зокрема, в будівлі Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку. Таким чином усі бажаючи мали змогу подивитись на нашу країну очами дітей. Світ наш змінюється, зараз всі займаються цифровими технологіями, IT. Але мені здається, майбутнє саме за творчими людьми. А Благодійний фонд "Ініціатива заради майбутнього" завжди підтримує творчу і талановиту молодь у різних сферах: культурі, науці, інноваціях", - наголосив засновник Благодійного фонду "Ініціатива заради майбутнього" Ігор Янковський.

Нагородження переможців конкурсу

До складу експертного журі конкурсу цьогоріч увійшли відомі митці та юна переможниця ІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Віра. Надія. Любов" Марія Зволинська.

Майстер-клас від фонду Ігоря Янковського

За підсумками професійного журі було обрано 30 фіналістів: 9 головних призерів та 21-го номінанта. У віковій категорії від 5 до 8 років переможцем стала Анастасія Таратіна з роботою "Ера Корольова продовжується: Ми відкриваємо нові планети". У віковій категорії від 9 до 13 років - Амєлі Іченська з роботою "Країна натхнення". В найстаршій віковій категорії конкурсу для вікової групи від 14 до 17 років - Вікторія Комарницька за художню роботу "Творчий світ Марії Приймаченко".

Діти власними руками роблять іграшки технікою вологого валяння

Переможці V-го Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Україна – земля талантів" отримали туристичні путівки до дитячого табору "Артек-Буковель" для творчо-оздоровчого відпочинку. Варто зазначити, що з 17 по 29 червня в Українському домі проходитиме унікальна художня експозиція сотень найкращих робіт фіналістів та переможців конкурсу.

Наприкінці заходу фонд Ігоря Янковського організував різноманітні творчі майстер-класи. Діти та їхні батьки обступили майстрів і вже через лічені хвилини були втягнуті в процес створення речей своїми руками.

Протягом багатьох років, Фонд Ігоря Янковського "Ініціатива заради майбутнього" піклується про творче покоління талановитих юних українців. Завдяки його підтримці, діти розкривають свій творчий потенціал.

Тетяна Д'яченко

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"