Фітнес-тренер представила сім вправ для поліпшення техніки бігу

Фітнес-експерт і фізіолог Джанет Гамільтон розповіла, завдяки яким вправам поліпшується сила, швидкість і витривалість під час бігу
Depo.Життя
12 липня 2016 23:57
ФОТО: depo.ua

"Чим витриваліша людина, тим менший у неї ризик отримання травм та ударів під час тренування", – стверджує Джанет. Чим ефективніше людина бігає, без відчуття болю в колінах і ліктях, тим більше калорій вона може спалити, передає depo.ua з посиланням на Woman's Health.

Сім вправ для поліпшення техніки бігу виглядають так:

Присідання. Станьте прямо, ноги поставте на ширину плечей. Акуратно опускайтеся вниз, стискаючи ноги в колінах і тримаючи спину якомога рівніше.

Бічна планка. Ляжте на бік і прийміть позицію, показану на малюнку. Перебуваєте в такому положенні якомога довше, а потім повторіть на іншому боці.

Випади вперед. Станьте прямо, ноги поставте на ширину плечей, у руках тримайте гантелі. Зробіть крок вперед і зігніть ногу в коліні. Поверніться у вихідне положення і виконаєте випад другою ногою.

Підтягування. Підтягування спрямовані на тренування м'язів спини і преса. Сильна спина і рівна постава дозволяють швидше бігати і менше втомлюватися.

Мушля. Вправа "мушля" виконується так: ляжте на бік і стисніть ноги, зігнуті в колінах під кутом 45 градусів. Не рухаючи стегнами і не розтуляючи п'ят, підніміть одне коліно якомога вище. Потім опустіть коліно і повторіть вправу на другому боці.

Станова тяга з гантеллю. Присядьте з двома гантелями в руках, ноги при цьому тримайте на ширині плечей. Акуратно випрямляйтесь, розгинаючи ноги і піднімаючи гантелі. Потім повільно опускайтеся.

Віджимання. Ляжте на підлогу так, як показано на картинці. Опускайте тіло вниз до тих пір, поки груди не опиняться в декількох сантиметрах від підлоги. Повторюйте декілька разів.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя