Фіналіста Нацвідбору на Євробачення звинуватили в плагіаті

Фіналісток нацвідбору на "Євробачення", гурт "Неангели" звинуватили у плагіаті їхнього єврохіта
Depo.Життя
15 лютого 2016 17:57
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ТСН.

У Мережі активно ширяться порівняння пісні дуету для відбору під назвою Higher із минулорічною композицією Beyoncе - Runnin' (Lose It All).

Особливо схожими користувачам здалися коди пісень (у Бейонсе – з 3:24 хвилини, а у Віки та Слави – з 2:54).

Продюсер дівчат не вбачає плагіату у схожості композицій та припускає, що такий ажіотаж стосовно можливого плагіату Higher може бути спланованою кампанією проти "Неангелів".

"Таке може стверджувати той, хто або не розбирається в музиці, або зацікавлений у перемозі іншого конкурсанта безпосередньо. Ми проаналізували від кого виходять подібні звинувачення і виявилося, що основна маса таких коментарів виходить від сторінок "ботів", тобто, від сторінок людей, яких не існує. Цей факт говорить про те, що подібне - спланована кампанія, яка може бути вигідна виключно нашим основним конкурентам. Це означає, що вони розглядають "Неангелів" як головного претендента на перемогу в національному відборі і всіляко намагаються "відтягнути" від групи голоси аудиторії, посіяти сумніви в розумінні телеглядачів", -  заявив він в інтерв'ю "Обозревателю".

"Не всі знають, що ж таке насправді плагіат. Пісня вважається плагіатом, якщо 3 такти один в один повторюють іншу пісню. Не звук барабана або іншого інструменту, який повторюється, не малюнок ритм-секції, не характер пісні, а саме мелодійна лінія чи текст пісні", -  додав він.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя