ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Фільм "Кіборги" зібрав шість "Золотих дзиг"

Стрічка Ахтема Сеітаблаєва "Кіборги" отримала "Золоту дзигу" як найкращий фільм року від Української національної кіно академії

Depo.Життя
20 квітня 2018 22:43
ФОТО: depo.ua

Загалом нагороди вручили у 18 номінаціях, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

Друга церемонія вручення Національної кінопремії "Золота дзига" пройшла у п'ятницю ввечері у Конгресно-виставковому центрі "Парковий" у Києві.

Ведучими церемонії стали український кінорежисер Ахтем Сеітаблаєв й українська модель Василіса Фролова.

У номінації "Найкращий режисер" переміг Сергій Лозниця з фільмом "Лагідна" за мотивами однойменного твору Федора Достоєвського.

Нагороду найкращому акторові вручили В'ячеславу Довженку за роль Серпня у фільмі "Кіборги".

У категорії "Найкраща акторка" перемогла Дар'я Плахтій, зігравши роль Каті у стрічці "Стрімголов" Марини Степанської.

Найкращим актором другого плану визнали Віктора Жданова за роль Старого в "Кіборгах".

"Золоту дзигу" як найкраща акторка другого плану отримала Ніна Набока за роль баби Зіни у картині "Припутні" Аркадія Непиталюка.

Найкращим анмаційним фільмом визнали стрічку Андрія Щербака "Причинна" за твором Тараса Шевченка.

Повний список переможців другої "Золотої дзиги" виглядає так:

Найкращий фільм - "Кіборги" (режисер Ахтем Сеітаблаєв)

Найкращий режисер - Сергій Лозниця ("Лагідна")

Найкращий актор - В'ячеслав Довженко ("Кіборги")

Найкраща акторка - Дар'я Плахтій ("Стрімголов")

Найкращий актор другого плану - Віктор Жданов ("Кіборги")

Найкраща акторка другого плану - Ніна Набока ("Припутні")

Найкращий оператор-постановник - Валентин Васянович ("Рівень чорного")

Найкращий художник-постановник - Шевкет Сейдаметов ("Кіборги")

Найкращий сценарист - Наталія Ворожбит ("Кіборги")

Найкращий композитор - Микита Моїсєєв ("Стрімголов")

Найкращий звукорежисер - Сергій Степанський ("Стрімголов")

Найкращий художник із гриму - Ліліана Хома ("Кіборги")

Найкращий художник із костюмів - Світлана Симонович ("Червоний")

Найкращий документальний фільм - "Будинок "Слово" (режисер Тарас Томенко)

Найкращий анімаційний фільм - "Причинна" (режисер Андрій Щербак)

Найкращий ігровий короткометражний фільм - "Випуск'97" (режисер Павло Остріков)

Приз глядацьких симпатій - "Dzidzio Контрабас" (режисер Олег Борщевський)

Премію за внесок у розвиток українського кінематографу отримав режисер, сценарист і педагог В'ячеслав Криштофович

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя