Філіп Кіркоров: За державу сумно! Але ми візьмемо Євробачення змором

Російський співак Філіп Кіркоров прокоментував поразку Сергія Лазарєва на Євробаченні-2016
Depo.Життя
16 травня 2016 09:04
ФОТО: depo.ua

За словами співака та продюсера, колись Росія все таки виграє у пісенному конкурсі Євробачення, повідомляє depo.ua з посиланням на Life.ru.

Артист, який продюсував Лазарєва на Євробаченні, впевнений, що Росії вдалося завоювати прихильність Європи.

"Справа в тому, що тут неважливо, засмутився або не засмутився, за державу сумно. І Сергій, і я, і наша команда, ми зробили все, що було в наших силах, щоб представити країну на найвищому рівні. І, власне кажучи , вся Європа це оцінила. Ще рік тому вся Європа досить вороже ставилася до нас і при слові "Росія" морщила лоба і носик хмурила, сьогодні вся Європа віддала свої голоси за нашу пісню російському виконавцю Сергію Лазарєву. Це найголовніше для нас, що мільйони телеглядачів віддали свої голоси Росії. А що сталося в другій частині цього конкурсу, коли кулуарно журі збирається в складі п'яти чоловік, 20 країн нас проігнорували при тому, що 12 балів дає глядач і 0 балів дає журі - це, звичайно, викликає сумніви", - пожалівся Кіркоров.

Також він зазначив, що це ще не кінець і у майбутньому Росія переможе на Євробаченні. 

"Сергій показав на своєму прикладі, що Росію люблять. Росію поважають. Нам є чим пишатися тому, що ми вже в історії "Євробачення". Ми не здаємося, коли-небудь ми візьмемо "Євробачення" змором", - пообіцяв співак.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя