Філарет пригрозив Путіну страшною долею Гітлера

Глава Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійший Патріарх Філарет порівняв сучасну Росію з гітлерівською Німеччиною
Depo.Життя
1 квітня 2016 11:23
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в інтерв'ю "Апострофу", передає depo.ua.

"Тому що Гітлер теж був злочинець, агресор, але Господь допустив, щоб цей агресор захопив майже третину Радянського Союзу... Гітлеру Бог дозволив принести важкі страждання нашим народам, але коли люди почали каятися, допоміг перемогти Гітлера. Так і зараз Бог допустив агресора в Крим. І в Криму люди зараз живуть набагато гірше, ніж жили, коли були у складі України. Бог допустив агресора - Росію - зайти на Донбас, де цей агресор вбивав і вбиває людей. Увесь світ є свідком того, як з Росії завозилася страшна зброя для знищення людей - Град, Смерчі, Урагани", - сказав Філарет.

За його словами, Росію чекає повторення долі гітлерівської Німеччини.

"Але і цього агресора Господь покарає, як Бог покарав за агресію Німеччини. Гітлер сам себе застрелив, Німеччина була розділена, страждала після закінчення Другої світової війни, довго страждала ... Так Господь і цього російського агресора свого часу також покарає, тому що гріх не може залишитися безкарним", - заявив Філарет.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя