Фігуранта "справи Хізб ут-Тахрір" на місяць запроторили до психлікарні

Фігуранта Бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір", координатора "Кримської солідарності" Сервера Мустафаєва, який перебуває під арештом, помістили в психлікарню, щоб "дати висновок про його осудність чи неосудність"

Про це повідомив адвокат Мустафаєва Сергій Легостов, який напередодні відвідав арештованого активіста, передає Depo.ua з посиланням на Крим.Реалії.

За інформацією захисника, Мустафаєв перебуває у 15-му відділенні Кримської республіканської психіатричної лікарні у відділенні стаціонарної судово-психіатричної експертизи.

Легостов зазначив, що Мустафаєва помістили туди 13 грудня.

"Підняли вранці, привезли, оглянули, призначили лікаря з нагляду. Буде він тут знаходиться приблизно до 10 січня 2019 року. Мета - проведення обстеження і спостереження за Сервером, щоб дати висновок - осудний чи неосудний, психічно здоровий чи нездоровий", - сказав Легостов.

Мустафаєв назвав свою госпіталізацію "каральною психіатрією".

Нагадаємо, 3 грудня російський суд вирішив етапувати до Ростова-на-Дону звинувачених у так званій сімферопольській "справі Хізб ут-Тахрір".

22 листопада суд у російському Ростові-на-Дону повернув справу Хізб ут-Тахрір (ялтинська група) на перегляд і продовжив звинуваченим термін утримання під вартою до 28 лютого 2019 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна