Фейгін вважає, що Путін побоїться напасти на Україну

Через страх програти війну Російська Федерація не вдасться до повномасштабного наступу на Україну
Depo.Життя
15 серпня 2016 19:50
ФОТО: depo.ua

Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив адвокат Марк Фейгін, передає depo.ua.

"Я думаю, що до жодного збройного зіткнення не дійде. До прямої війни, конфлікту, де Росія не буде ховатися за трактористами і всіма іншими, як на Донбасі, до такого не дійде. Знаєте чому? Путін боїться програти будь-яку війну. А він не впевнений, що почавши бойові дії в повному масштабі, в повному обсязі, він в кінцевому підсумку, по фіналу їх не програє. Такої впевненості немає, тому що вони оцінюють боєздатність української армії, після того як американські інструктори, представники НАТО, отримане озброєння, можуть стати дуже ефективним інструментом протистояння агресії. Тому до цього не дійде", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше в ГУР МОУ не виключали загрозу відкритого наступу Росії. За словами представника розвідки, "на сьогоднішній день ситуація залишається складною": здійснюються заходи з переміщення військ, посилення угруповання, які розташовані на півночі Криму.

Нагадаємо, 10 серпня у ФСБ Росії заявили, що нібито запобігли скоєнню в Криму терористичних актів, підготовлених Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України.  У ФСБ стверджували, що  в ніч на 7 серпня в районі міста Армянськ виявлена група диверсантів, а потім ліквідована "агентурна мережа" ГУР Міноборони України. Крім того, у ФСБ заявили, що в ніч на 8 серпня спецпідрозділами Міністерства оборони України нібито були здійснені ще дві спроби прориву диверсійно-терористичних груп, які запобігли російські силові підрозділи.

Президент Росії Володимир Путін звинуватив Україну в терорі. У відповідь на це президент України Петро Порошенко заявив, що ці закиди лунають так само безглуздо та цинічно, як заяви російського керівництва про відсутність російських військ на Донбасі. 

Російські правоохоронці заявили про затримання семи "диверсантів". 

11 серпня президент України Петро Порошенко доручив привести в посилену бойову готовність підрозділи біля адмінмежі з Кримом.

Раніше російські ЗМІ повідомили, що Росія розглядає можливість розриву дипломатичних відносин з Україною після подій, що відбулися в Криму 7 серпня. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя