Фейгін розповів, що Сущенка не катували через його публічність

Журналіст Роман Сущенко, якого звільнили з російського полону, був позбавлений тортур і психологічного тиску завдяки тому, що його історія була публічною
 

Про під час прес-конференції заявив його адвокат Марк Фейгін, інформує Depo.ua.

"Вибивання, згода на співпрацю – це один з найважливіших способів роботи оперативних служб, перш за все ФСБ, з політичними в'язнями. Тому що співпраця – спосіб прив'язати до себе, спосіб тиску і зв'язку. Роман був позбавлений тортур, фізичного і психологічного тиску ФСБ саме в силу публічності його кейса", – сказав Фейгін.

"Звичайно, зв'язок з адвокатом, який може вийти і розповісти про те, що такий тиск чиниться, це перешкоджало тому, щоб намагатися "розводити" Романа на співпрацю. І це дуже важливо. Тому що це проявилося, коли обмін відбувся: серед 11 звільнених українських в'язнів – ті люди, справи яких дуже публічно обговорювалися. Це люди, які були "на слуху". Це доводить, що публічність у цій справі сприяє обміну і перешкоджає тому, щоб на людей чинили тиск або катували для згоди співпрацювати", – зазначив Фейгін.

Нагадаємо, 7 вересня відбувся обмін полоненими між Україною і Росією по системі "35 на 35". Серед тих, хто повернувся в Україну, був і журналіст інформагентства "Укрінформ" Роман Сущенко, затриманий та заарештований у Москві 30 вересня 2016 року.

Читайте також: Обмін полоненими: Що відбувається (ХРОНІКА).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook