Фасад столичної школи прикрасив мурал аргентинця

Учасник фестивалю Mural Social Club iз Аргентини Elian розмалював київську середню школу №219 (Оболонський проспект, 2-Б) абстрактним муралом під назвою Slight Presence of Transparency (“Незначна присутність прозорості”)
Depo.Життя
10 серпня 2016 17:22
ФОТО: depo.ua

"На відміну від моїх нещодавних робіт, цей мурал не має прозорості первинних кольорів, на ньому можна спостерігати лише незначну присутність сірого кольору.  Створення цієї фрески базувалося на чистих кольорах. Білий фон практично відсутній у роботі, стіна насичена фігурами, які реагують на центральну точку малюнку. Хоча основного геометричного елемента на роботі немає, твердість поперечних ліній дає відчуття геометрії. Ця фреска розповідає про важливість простору (повітря) у композиції», – пояснює Elian.

Фасад столичної школи прикрасив мурал аргентинця  - фото 1

Elian Chali (1988) – художник-монументаліст з Аргентини (Кордоба), якій став відомим завдяки унікальному абстрактному стилю та графіці. Використовуючи яскраві кольори та різні форми, візерункі та різноманітні нахили, аргентинець створює свої шедеври. Elian прагне відтворити дух саме тієї місцевості, у яку імпелементує свою роботу. Архітектура, клімат, соціальна політика – лише деякі фактори, які надихають художника на створення своїх геометричних та абстрактних робіт.

Основною темою творчості автора є місто. Маючи більш ніж 10 колективних виставках та 3 персональних виставки, його твори можна знайти у багатьох країнах світу – Аргентині, Австралії, Бельгії, Канаді, США, Франції, Англії, Італії, Мексиці, Польщі, Перу, Домініканській Республіці, Росії та Уругваї.

Фасад столичної школи прикрасив мурал аргентинця  - фото 2

Нагадаємо, фестиваль сучасного мистецтва у громадському просторі Mural Social Club 2016 з 12 травня до вересня проходить в Україні. В рамках масштабного арт-івенту більше 30 художників з усього світу створюють 30 муралів та кілька інсталяцій в Києві, Одесі, Чернігові.

Організатором фестивалю виступив благодійний фонд Sky Art Foundation та його засновник Дмитро Палієнко, куратори проекту – Юлія Островська та Олег Соснов.

Серед зірок світового стріт-арту, які приймають участь у проекті: Li-Hill, Rodrigo Branco, Fintan Magee, Borondo, Fikos Antonios, Marat Morik, Millo, Agostino Iacurci, Elian, Evoca1 та багато інших. Серед українських стріт-артистів – Aec Interesni Kazki, Роман Мінін, Сергій Радкевич, Олександр Гребенюк, Рома Віус, Саша Корбан.

Проект реалізується за сприяння районних та міських адміністрацій та волонтерських організацій Києва, Чернігова, Одеси.

Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 року за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст.

Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. Крім того, фінансово підтримує культурні заходи за участю українських художників, засновує гранти талановитим авторам.

ФОТО: Максим Білоусов

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя