Європейський мовний союз дискваліфікував російську суддю Євробачення

Організатори міжнародного пісенного конкурсу Євробачення висловилися щодо скандалу з членом журі від РФ співачкою Анастасією Стоцькою, яка порушила правила, прокоментувавши виступи учасників під час генеральної репетиції
Depo.Життя
10 травня 2016 22:22
ФОТО: depo.ua

Європейський мовний союз прийняв рішення дискваліфікувати російську суддю, а її голос вважати недійсним, повідомляється на офіційному сайті Євробачення, передає depo.ua.

"Довіра до журі є критично важливим аспектом. Ми задоволені пропозицією дискваліфікувати члена журі, адже така поведінка є неприйнятною на конкурсі Євробачення", - заявив керівник консультативної групи Франк-Дітер Фрейлінг.

Нагадаємо, відео трансляції репетиції Євробачення в Стокгольмі було опубліковано на каналі ESC Planet на YouTube. Під час перегляду Стоцька прокоментувала учасників з Нідерландів та Вірменії, заявивши, що буде голосувати за Вірменію.

Однак за правилами конкурсу, журі повинні дивитися репетиції онлайн і виставити оцінки лише після їх закінчення - розкриття результатів голосування журі може загрожувати серйозними штрафами і навіть дискваліфікацією країни.

Більше новин про пісенний конкурс Євробачення  читайте на Євробачення.Depo.ua