Які міста України готові прийняти Євробачення-2017

Після перемоги Джамали на Євробаченні наступного року пісенний конкурс буде приймати Україна. В якому місті він відбудеться, офіційно поки не вирішили
Depo.Життя
16 травня 2016 12:27
ФОТО: depo.ua

Про готовність прийняти конкурс наступного року вже заявили мери Києва, Одеси, Львова, Дніпропетровська та Херсона, а також Ірпеня, повідомляє depo.ua.

"Київ готовий до проведення Євробачення. Дискусії щодо інших міст не мають під собою підстав, оскільки Київ найбільш підготовлений місто для проведення таких значущих заходів. Впевнений, що те завдання, яке є, - організація конкурсу, забезпечення правопорядку, інфраструктури, транспортного сполучення для гостей, - ми виконаємо на 100%", - написав у "Фейсбуці" мер Києва Віталій Кличко.

Про готовність провести Євробачення заявив і мер Одеси Геннадій Труханов. "Майданчиком, гідним проведення такого престижного конкурсу, цілком може стати наша Одеса - багатонаціональне, красиве, європейське місто з багатою історією та культурними традиціями!", - заявив він.

У свою чергу, мер Львова Андрій Садовий заявив, що якщо буде така необхідність, місто готове провести конкурс.

"Я б хотів говорити не стільки, як мер Львова, а з точки зору інтересів країни. Мені важливо, щоб рішення про місто, в якому буде проходити конкурс, було важливим з тієї точки зору, що саме ми хочемо показати. Яку Україну ми хочемо показати. Якщо буде необхідність, Львів проведе на високому рівні", - сказав Садовий в ефірі "112 Україна".

Крім того, серед міст, які готові прийняти Євробачення-2017, значиться і Дніпропетровськ.

Так, міський голова Дніпропетровська Борис Філатов зазначив, що саме Дніпропетровськ зупинив "русский мір", прихистив 76 тисяч переселенців з українського Донбасу, став батьківщиною добровольчого руху, коли почалася агресія з боку Російської Федерації. Також, за його словами, місто є серцем козацького краю, тут зосереджені найсильніші та найбільші національні громади.

"Це лише кілька причин провести Євробачення в Дніпропетровську. На завтра готую звернення до прем'єр-міністра", – повідомив Філатов.

Про готовність зустріти гостей з різних країн на Євробаченні-2017 заявив і глава Херсона Володимир Миколаєнко. Можливість проведення конкурсу він назвав "стимулом для розвитку та інвестицій".

"Така подія мала б не тільки економічне, але і важливе політичне значення. Але економічні чинники будуть визначальними у прийнятті рішення та подання Херсона, як можливого місця проведення Євробачення-2017. Нам потрібен розвинений аеропорт, сучасні дороги, європейська інфраструктура для запрошення гостей і лобіювання Херсона на національному та міжнародному рівні ", - цитує його слова прес-служба.

Про своє бажання прийняти Євробачення наступного року повідомив також мер міста Ірпінь під Києвом Володимир Карпюк.

"Ірпінь буде готовий прийняти наступне Євробачення", - написав Карпюк на своїй сторінці у "Фейсбуці".

Нагадаємо, у фіналі пісенного конкурсу "Євробачення-2016", який відбувся 14 травня в Стокгольмі, перемогу здобула представниця України Джамала з піснею "1944".

Читайте також: Євробачення-2017 буде в Україні. Як перемагала Джамала (ХРОНІКА) (ФОТО, ВІДЕО)