Єпископ-українець очолить делегацію "Карітасу Австралії" в Непалі

Представник української діаспори Австралії, єпископ УГКЦ Пітер (Петро) Стасюк очолить делегацію "Карітас Австралія" на роковинах землетрусу у Непалі
Depo.Життя
11 квітня 2016 18:05
ФОТО: depo.ua

25-27 квітня відбудуться скорботні заходи до трагічних роковин, на які з'їдуться учасники "Карітас" з усього світу, передає depo.ua з посиланням на expres.ua.

Як повідомляє УКЦ Австралії і Океанії, участь у заходах в Катманду візьме представник української діаспори Австралії, греко-католицький єпископ Пітер (Петро) Стасюк, який є заступником голови "Карітас Австралія".

У Непалі він перебуватиме декілька тижнів та очолить делегацію. Відомо, що загалом на заходах у Непалі перебуватимуть вісім єпископів з різних країн.

Єпископ Петро прокоментував свій майбутній візит: "Допомога нашим братам і сестрам є потрібною у будь-якій частині світу і є важливою частиною християнської віри".

Нагадаємо, 25 квітня 2015 року Непал сколихнув страшний землетрус. Більш як 8 790 людей загинули і понад 22 000 зазнали травм.

Загалом постраждали більш як 8 мільйонів людей. Міжнародне співтовариство відгукнулося допомогою. Зокрема, організація Карітас зайнялась відбудовою житла, системи водопостачання, санітарії та медицини.

Координаційною функцією в цьому напрямку займалася організація "Карітас Австралія".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя