Експерти розказали, чому жінки відчувають пеніс всередині себе після сексу

Відчуття всередині пеніса після того, як секс закінчився, буває у багатьох жінок, але вони на це часто не звертають уваги. Фахівці пояснили, чому так відбувається

Про це пише Depo.ua з посиланням на Cosmo.

"Це дивне відчуття, яке медицина називає вагінальним тиском, нерідко з'являється у вагітних у першому триместрі. Організм виробляє гормон релаксин для підготовки матки до подальшого росту дитини, і жінка може відчути, що на її вагіну щось тисне", - розповідають експерти.

Фахівці додають, що таке відчуття, як правило, з'являється після сексу з проникненням: інтимні м'язи залишаються напруженими, навіть коли все закінчилося і пеніса всередині немає. У жінок ці фантомні відчуття теж з'являються через м'язовий спазм.

Також зазначається, що першопричиною вагінального тиску стає відсутність оргазму. Під час сексу до інтимної ділянки подається додатковий об'єм крові, і, якщо оргазму не було, вона стискає м'язи, не дозволяючи їм розслабитися.

"Якщо ці відчуття супроводжуються болем, варто звернутися до лікаря. Якщо ні й вам навіть приємно, просто насолоджуйтеся, це не небезпечно", - радять експерти.

Читайте також: Сексуальний бандерівський гороскоп на 27 квітня - 4 травня (18+).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна