Експерти назвали сім літніх альтернатив спортзалу

Замість спортзалу влітку можна тренуватися на природі, фітнес-експерти представили сім варіантів фізичних навантажень на відкритому повітрі
Depo.Життя
13 липня 2016 23:23
ФОТО: depo.ua

Літо – не привід відмовлятися від тренувань на користь ситних пікніків і нескінченного лежання на пляжі. Фахівці порталу PureWow представляють цікаві варіанти фізичної активності поза спортзалом або домом, передає depo.ua.

Сім літніх альтернатив спортзалу виглядають так:

Відчуйте себе 10-річною дитиною. Виходьте в парк, на пляж, на подвір'я свого будинку і качайте прес на лавці, бігайте уздовж дерев, стрибайте, крутіть на талії хулахуп. Робіть, що заманеться, тільки не сидіть на місці.

Станьте олімпійським чемпіоном. Покличте друзів і грайте з ними на вулиці в теніс, футбол, баскетбол, пляжний волейбол. Робіть ставки на перемогу, придумуйте призи, розважайтеся і підтримуйте себе у формі.

Плавайте. Плавання – один з найбільш ефективних видів фізичних вправ. Плавання освіжає, допомагає людям з хворим хребтом і колінами і дозволяє спалювати близько 500 калорій за годину.

Сходіть у гори. Похід в гори відмінно замінює тренування в залі, спалює близько 400 калорій за годину, дозволяє подихати чистим повітрям і насолодитися неймовірними краєвидами.

Спробуйте падлбордінг. На перший погляд падлбордінг виглядає занадто важким заняттям, але насправді це здійсненно. Падлбордінг дозволяє спалювати близько 350 калорій за годину, тренує координацію рухів і витривалість, тренує м'язи ніг, сідниць і спини.

Пробіжіться узвовж пляжу. Пробіжка вздовж берега моря або річки – прекрасний варіант тренування. Порівняно з асфальтом, пісок знижує навантаження на суглоби.

Займіться йогою. Приєднайтесь до групи йогів, які проводять заняття на свіжому повітрі в парку або лісі. Така практика дозволить розслабитися, принесе задоволення і поліпшить фізичне здоров'я.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя