Експерти назвали дев'ять місць, де не варто робити селфі

Експерти туристичного інтернет-порталу Smartertravel назвали місця, де варто утриматися від селфі
Depo.Життя
19 травня 2016 20:39
ФОТО: depo.ua

Оскільки селфі стали дуже популярними не тільки серед молоді, експерти наполягають на тому, що слід ввести певний етикет. Людям важливо розуміти, де і як доречно себе знімати, а де від цього варто утриматися, передає depo.ua з посиланням на Smartertravel.

1. Концентраційні табори і пам'ятники жертвам Голокосту

Такі місця розповідають трагічну історію знищення мільйонів людей, тому робити селфі на тлі газових камер або головних воріт абсолютно неприйнятно. Така поведінка ображає пам'ять жертв і показує байдужість до історії.

2. Селфі з тваринами

Звичайно, немає нічого поганого в знімку з твариною, але в такому випадку не варто переступати межу, як це роблять багато туристів. Заради пам'ятних фотографій люди часто шкодять тваринам. Наприклад, трапилася резонансна історія, коли туристи вирішили сфотографуватися з дельфіном, якого викинуло на берег, в результаті чого він загинув. Експерти наполягають на тому, що потрібно поважати чуже життя.

3. За кермом

Селфі за кермом не здаються поганою ідеєю, якщо машина стоїть, але, заради крутих фотографій, люди часто знімають себе в машині, яка рухається. Це може призвести не тільки до зіткнення, але і до більш серйозного ДТП з жертвами. Експерти знову просять поважати чуже життя і наполягають на уважному водінні.

4. На краю скелі

Природно, кожен турист хоче зробити найкращий знімок і передати всю красу. Але знімати себе на краю обривів - погана ідея. Як показує статистика, щороку кілька людей гинуть, намагаючись зробити селфі в небезпечних місцях.

5. Кладовище

Місце, де поховані сотні, а то і тисячі людей - не найкраще місце для селфі. Слід проявляти повагу до могил і родичей померлих.

6. Нудистський пляж

Незважаючи на те, що відвідувачі тут повністю голі, це не означає, що вони будуть раді бачити себе в такому вигляді на чиїхось знімках в мережі. Якщо дуже хочеться сфотографувати себе, то простежте, щоб у кадрі не було людей.

7. Святині

Церкви, собори, мечеті або храми зазвичай мають дуже гарне оздоблення. Це нормально, якщо ви захочете зробити знімок, але не варто робити селфі. Для багатьох людей це місце вважається святим, тому варто проявити повагу до їх віри.

8. Музеї

Робити селфі в музеї - погана ідея, впевнені експерти. Зазвичай там збирається багато народу і мало хто з них хотів би опинитися на чиємусь фото. Більше того, часто в музеях заборонена будь-яка зйомка і треба брати це до уваги.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя