ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Експерт пропонує підбирати фахівців, які тікатимуть з Росії

Масової хвилі мігрантів з Росії в разі її розпаду не буде, але можлива економічна міграція, яка була б вигідна Україні

Depo.Життя
26 вересня 2018 18:01
ФОТО: depo.ua

Про це під час онлайн-конференції "ДС" заявив політичний аналітик Інституту Євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач, передає Depo.ua.

На його думку, хвилі мігрантів з Росії в Україну, як в Європу з мусульманських країн не так давно, не буде.

Але можлива економічна міграція, пояснює експерт, на тлі погіршення ситуації в Росії і за умови серйозного прориву в Україні. "Але це не питання найближчих року-двох", - додав Горбач.

При цьому політаналітик вважає, що Україні було б на руку залучити кваліфікованих кадрів з Росії, з огляду на відтік населення в країни ЄС, в першу чергу в Польщу.

Нагадаємо, Горбач зазначив, що нападами на Грузію і Україну Росія відповідає за поразку у холодній війні, та наголосив, що, якщо Росію не покарати, це може призвести до Третьої світової війни.

Також експерт запевнив, що Росія може шантажувати увесь світ атомною бомбою, а також пояснив, навіщо Росії гібридна війна.

Володимир Горбач розповів, чому смута на Росії є ідеальним варіантом для України, і спрогнозував смуту на Росії у найближчі десятиліття.

Експерт зазначив, що найкращим виходом із нинішньої ситуації є розпад Росії, та розповів, чого чекає російська опозиція.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя