Екс-солістка "ВІА Гри": Меладзе принижував мене та знущався

Колишня солістка гурту "ВІА Гра" Ольга Романовська згадала жахливу поведінку відомого продюсера та композитора Костянтина Меладзе
Depo.Життя
14 квітня 2016 11:55
ФОТО: depo.ua
Екс-солістка "ВІА Гри": Меладзе принижував мене та знущався
Екс-солістка "ВІА Гри": Меладзе принижував мене та знущався

Співачка, яка зараз є ведучою російського шоу "Ревізорро", аналог українського "Ревізора", викрила жахливий характер відомого продюсера, повідомляє depo.ua з посиланням на "7 дней".

"Я починала як співачка в знаменитій групі "ВІА Гра" Костянтина Меладзе. Розповідаю, а в пам'яті спливає картинка десятирічної давнини. Пискнув мобільний телефон. Прийшла смс від Кості. Серце впало, я знаю, що нічого хорошого в повідомленні не побачу. Так і є. Прочитала, що я - ніхто, нічого з себе не представляю, ніким б і залишилася, якби не "ВІА Гра". Сльози хлинули струмком. Тремтячими руками відразу набрала номер Меладзе. що я зробила не так, у чому знову завинила? але в трубці тільки довгі гудки. Ридала в голос. Заспокоїти нікому - я в чужій квартирі, в чужому місті, зовсім одна. Завтра мій день народження, двадцятиріччя. І я знову буду одна. Ці спогади ще багато років переслідували мене. З жахом прокидалася вночі: здавалося, що телефон дзенькнув. Повідомлення від Меладзе - головний мій страх. Костя не любив довгих розмов - ні особисто, ні по телефону. Писав смс, наприклад, що я - бездарність. Як удар ножем у серце. Самооцінка моя падала нижче плінтуса. Дурою була!", - згадує Ольга.

Нова солістка виступала разом з Вірою Брежнєвою та Альбіною Джанабаєвою, які вже вважалися великим зірками. Співачки жили в умовах, що відповідають їхнім статусам.

"А я - в старенькій трикімнатній квартирі Діми Костюка в спальному районі. І думки не було зажадати умов краще. Зовсім навпаки - все частіше гризла себе, думаючи, що не заслужила і цього. Чи не вірила в свої сили. Дуже хотіла бути гарною для всіх . І образливі повідомлення від Кости доводили мене до нестями, спустошення, надриву", - каже Романовська.

"Отримавши вперше після репетиції смс про те, що звільнена, думала, помру від горя. Сяк-так дісталася до квартири, впала на ліжко і пролежала без сну до ранку. З мене немов всі сили випили. Під ранок задрімала. Прокинулась від телефону . Знову смс. Гнівне повідомлення від Кости: "Ти чому не на репетиції ?!" Набираю, розмазуючи сльози по щоках: "Ти ж написав, що я звільнена". Відповідь прийшла швидко: "Бігом на репетицію!" Підхопилася, почала бігати по кімнаті. Звичайно, зраділа, що від мене не думають позбавлятися ... Мабуть, така у нього манера спілкування - довести до істерики, до нестями, а потім як ні в чому не бувало поманити назад. У Кості все або чорне, або біле, півтонів немає . Ти або зірка, або бездарність. Адже отримувала ж від нього після репетицій і хороші смс: "Молодець, ростеш!" або "Ти дуже талановита, я в тобі не помилився!" Теж без пояснень і розбору польотів, що саме роблю правильно. дійсно потрапляла під настрій?", - згадує співачка.

Нагадаємо, Ольга Романовська пішла з "ВІА Гри" через неочікувану вагітність 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя