Екс-глава правління "Інтеру" переметнувся на канал 112

Сьогодні колишній голова правління телеканалу "Інтер" Єгор Бенкендорф почав працювати генеральним директором телеканалу "112 Україна"
Depo.Життя
10 листопада 2016 12:30
ФОТО: depo.ua

Про це він сам повідомив "Детектор медіа", передає Depo.ua.

"Я працюю на телебаченні з 1997 року. За ці 19 років я пройшов шлях від звичайного адміністратора до голови правління "Інтера" і президента НТКУ. Я вдячний людям, з якими я працював, за можливість реалізувати себе, але щойно ви досягаєте однієї мети, потрібно негайно ставити нову. Для мене така мета з'явилася після пропозиції від "112-го". У мене була пропозиція щодо роботи в одному з європейських медіахолдингів, але я люблю свою країну і буду жити і працювати тільки в Україні", - зазначив він.

Він уточнив, що мав переговори з менеджментом телеканалу "112 Україна",  бо  Андрій Подщипков, який раніше де-юре був власником каналу, "передав свої корпоративні права в управління менеджменту телеканалу".

Також Бенкендорф наголосив, що його прихід не означає встановлення контролю над каналом з боку будь-якої політичної сили чи державної структури.

Наразі починається устріч нового гендиректора із колективом "112 Україна".

Нагадаємо, Єгор Бенкендорф, який обіймав посаду глави правління телеканалу "Інтер" з 2013 року, пішов з посади  "за власним бажанням".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя