Екс-глава правління "Інтеру" переметнувся на канал 112

Сьогодні колишній голова правління телеканалу "Інтер" Єгор Бенкендорф почав працювати генеральним директором телеканалу "112 Україна"

Про це він сам повідомив "Детектор медіа", передає Depo.ua.

"Я працюю на телебаченні з 1997 року. За ці 19 років я пройшов шлях від звичайного адміністратора до голови правління "Інтера" і президента НТКУ. Я вдячний людям, з якими я працював, за можливість реалізувати себе, але щойно ви досягаєте однієї мети, потрібно негайно ставити нову. Для мене така мета з'явилася після пропозиції від "112-го". У мене була пропозиція щодо роботи в одному з європейських медіахолдингів, але я люблю свою країну і буду жити і працювати тільки в Україні", - зазначив він.

Він уточнив, що мав переговори з менеджментом телеканалу "112 Україна",  бо  Андрій Подщипков, який раніше де-юре був власником каналу, "передав свої корпоративні права в управління менеджменту телеканалу".

Також Бенкендорф наголосив, що його прихід не означає встановлення контролю над каналом з боку будь-якої політичної сили чи державної структури.

Наразі починається устріч нового гендиректора із колективом "112 Україна".

Нагадаємо, Єгор Бенкендорф, який обіймав посаду глави правління телеканалу "Інтер" з 2013 року, пішов з посади  "за власним бажанням".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя