Джолі та Пітт продають будинок через проблеми у шлюбі

У родині акторів Анджеліни Джолі та Бреда Пітта серйозні негаразди
Depo.Життя
23 червня 2016 09:30
ФОТО: depo.ua

Схоже, чутки про розлад у родині Джолі-Пітт небезпідставні. Все нові й нові джерела, близькі до оточення знаменитостей, діляться з пресою інформацією, яка підтверджує кризу в родині, передає depo.ua з посиланням на Х17.

Побічно про це свідчить і те, що і подорожують останнім часом актори окремо. Так, днями зірки порізно прилетіли в Лос-Анджелес: спочатку в місто прибула Анджеліна Джолі з дітьми - 7-річним Ноксом і 14-річним Меддоксом - з Нью-Йорка, а кількома годинами пізніше в тому ж аеропорту приземлився літак з Бредом Піттом.

За даними західних ЗМІ, детонатором конфлікту стали матеріальні розбіжності і несхоже бачення майбутнього сім'ї. Журналістам вдалося з'ясувати, що зоряне сімейство роздирають протиріччя. Каменем спотикання подружжя, за даними Us Weekly, став їхній будинок у Франції, який Анджеліна хоче продати, але Бред не підтримує її в цьому питанні.

Після промови в Державному департаменті США перед актрисою відкрилася політична дорога. Нові цілі змушують Джолі кинути французькі виноградники в тихому сімейному куточку і переїхати в Лондон для наступних кроків на шляху до політичної кар'єри.

Інсайдери стверджують, що між подружжям також виникли і фінансові розбіжності: нібито Анджеліна відмовилася від прибуткового контракту, щоб зосередитися на своїй громадській і благодійній діяльності. Сімейний бюджет від цього неабияк постраждав, чому Бред Пітт не рад.

За даними друзів родини, Пітт був роздратований тим фактом, що Джолі відмовилася від 30 млн доларів за роль у новому фільмі.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя