Дженніфер Еністон вкотре прокоментувала свою вагітність

У відкритому листі актриса Дженніфер Еністон заявила, що втомилася від постійних обговорень таблоїдами її зовнішності
Depo.Життя
13 липня 2016 10:15
ФОТО: depo.ua
Дженніфер Еністон вкотре прокоментувала свою вагітність
Дженніфер Еністон вкотре прокоментувала свою вагітність

Також у листі, який був оприлюднений у The Huffington Post, зірка відповіла на головне питання - чи вагітна вона, передає depo.ua.

"По-перше, я не вагітна. Мені набрид цей галас навколо мене. Я обурена цим допитливим поглядом і обговоренням жіночого тіла, яке прикривають словом "журналістика". Кожен день мого чоловіка і мене переслідують десятки агресивних фотографів, які чергують біля нашого будинку. Вони готові відправитися за нами куди завгодно, щоб тільки зробити кілька фотографій. У цей момент їх не хвилює нічого, навіть якщо своїми діями вони ставлять під загрозу нас або пішоходів, які опинилися поруч. Але залишаючи осторонь цю проблему, я хочу зосередитися на тому, який же вплив надає на нас усіх цей божевільний "ритуал" таблоїдів", - заявила Еністон.

"Мої знімки, які з'являються в ЗМІ - всього лише віддзеркалення того, як ми уявляємо і бачимо жінок в цілому, оцінюючи їх з якихось деформованим стандартам краси... Ми використовуємо "новини" про знаменитостей, щоб увічнити дегуманізацію, орієнтованість світу виключно на зовнішній вигляд. Чи справді вона вагітна? Або вона просто занадто багато їсть? Як вона дозволила собі вийти в такому вигляді на вулицю? Її шлюб руйнується, оскільки вона зовсім не стежить за своїм зовнішнім виглядом?", - дорікнула пресі актриса.

47-річна Еністон підкреслила, що не виключає того, що може стати матір'ю.

"Так, я можу коли-небудь стати матір'ю. І якщо це станеться, то першим від кого ви про це дізнаєтеся, так це від мене самої. Я обурена тим, що з'їдений в обід гамбургер призвів до того, що всеі заговорили про мою вагітність, а друзі, колеги і незнайомі люди почали мене вітати, побачивши в ЗМІ фотографії, зроблені з невдалого ракурсу", - зазначила вона.

Нагадаємо, нещодавно американські ЗМІ оприлюднило фото Дженніфер Еністон в бікіні, яке наштовхнуло деяких на думки про можливу вагітність актриси. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя