Джемілєв: Екстремістами у Криму можуть оголосити до 2500 людей

Через заборону Меджлісу на Росії всі представники кримськотатарського народу, які брали участь у виборах делегатів Меджлісу, перебувають під загрозою звинувачення в екстремізмі
Depo.Життя
29 квітня 2016 17:35
ФОТО: depo.ua

Про це заявив лідер кримських татар Мустафа Джемілєв  під час дискусії "Головування Німеччини в ОБСЄ – час для захисту прав людини на Донбасі і в Криму", передає depo.ua з посиланням на Крим.Реалії.

За словами Джемілєва, нині у Криму нараховується близько 230 місцевих і регіональних меджлісів, в яких задіяно 2500 тисячі осіб, яких можуть звинуватити в екстремізмі за приналежність до Меджлісу.

"Не треба органам російським доводити, що вони щось зробили, достатньо довести, що вони перебували у цій організації. А ті, хто обирали, виходить, теж. Тепер весь кримськотатарський народ є в очах російських окупантів екстремістами", – сказав він.

Нагадаємо, 26 квітня так званий верховний суд Криму визнав діяльність Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською і заборонив його. Одразу Меджліс перейшов на надзвичайний режим діяльності.

27 квітня прокуратура Автономної Республіки Крим відкрила кримінальне провадження проти судді, яка винесла рішення про заборону діяльності Меджлісу Наталії Терентьєвої. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя