Джамалі - 35: Проникливі кліпи і цитати співачки

Українській співачці, переможниці "Євробачення" Джамалі сьогодні виповнилося 35 років

Джамалі - 35: Проникливі кліпи і цитати…

Джамала (справжнє ім'я - Сусана Джамаладінова) народилася у Оші в Киргизстані. Обидва батьки співачки - музиканти.

Незабаром родина переїхала до Мелітополя, а потім - під Алушту.

Дівчина закінчила Сімферопольське музичне училище, Національну музичну академію у Києві.

У її портфоліо - п'ять платівок: For Every Heart, All or Nothing, "Подих", Thank you, "1944". Джамала зіграла у картинах "Поводир", "Поліна", "Небо".

У 1916-му співачка здобула перемогу у міжнародному конкурсі "Євробачення" у Стокгольмі. Її композиція "1944" - трагічна історія депортації кримських татар сталінською владою.

У квітні 2017-го Джамала одружилася з економістом Сеїт-Бекіром Сулеймановим.

У березні 2018-го у пари народився син Емір-Рахман.

Depo.ua зібрав проникливі цитати і кліпи співачки.

"Я, як і кожна людина в цьому світі, роблю те, що люблю. А якщо людина робить щось із бажанням, пристрастю, любов'ю, вкладає в це багато праці, то обов'язково - чи то у музиці, чи в мистецтві, журналістиці, політиці - це завжди відчують люди. Я вірю в те, що коли людина вкладає себе не на півставки, чи не на півноги, а на повну потужність - це завжди дасть результат".

"Мені казали: так нечесно, усі співають веселі пісні (на Євробаченні - ред.), тільки ти співаєш сумну. Я вважаю, натомість, якщо ти виходиш співати під прапором своєї країни, не можеш просто представляти свою творчість. Ти співаєш про настрій, який зараз в країні"

"Моя пісня (1944 - ред.) не тільки про кримських татар. Мені дуже важливо, що люди знайшли в цій історії себе"

"Я завжди дивлюся парад і плачу. Я вважаю, що парад стовідсотково потрібен, бо наша країна має пишатися своїми воїнами"

"Я багатьох людей втратила за ці два роки після своєї перемоги на Євробаченні 2016. Дуже багато людей не можуть мені пробачити успіх - важко їм це зробити"

"Я хочу створити таку музику, яка буде передаватися із покоління в покоління. Розумієте, я зростала на дуже непопулярній сьогодні музиці – джазі. Але це пісні, до яких ти повертаєшся знову і знову. Слухаєш кожне слово. Вокал Елли Фіцджеральд або Сари Вон – це просто неймовірно, так круто і так чесно, це вже ніколи не повернеться"

"Крим був трохи занедбаний. У мене в школі була українська мова та література, але так було не скрізь. Не у всіх школах навіть вважали себе Україною. Але цим не було кому займатися"

"Не можна всіх людей мішати в одну купу. От ми живемо в Києві, але це не означає, що тут усі патріоти. І в Криму, і навіть в Москві є люди, які вболівають за Україну. І я особисто знаю таких людей. Але вони бояться. І для людини це нормально – боятися за своє життя. Боятися сісти у в'язницю, залишити свою родину без їжі, дітей - без можливості продовжувати освіту"

"Я не хочу бути лише в рамках одного конкурсу. Мені потрібно шукати в різних галузях. У поп-музиці, кажуть, бажано не змінюватися роками. Співати одну пісню. Я "

В матеріалі використані цитати співачки з її інтерв'ю для Depo.ua, BBC-Україна, телеканалу "Прямий", "Крим. Реалії", "РБК-Україна".

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme