Джамала: Їду на "Євробачення" за перемогою

Представниця України на конкурсі "Євробачення-2016" Джамала зізналася, що головне для неї - це перемога
Depo.Життя
24 лютого 2016 13:59
ФОТО: depo.ua

Співачка не хоче обмежуватися лише участю та змогою розповісти Європі про трагедію татар, яких депортував із Криму Сталін, повідомляє depo.ua.

В інтерв'ю "Дождю" Джамала заперечила, що вона їде до Стокгольму лише заради того, щоб розповісти історію кримських татар, яких у радянські часи примусово депортували з рідної землі. Співачка запевнила, що вона хоче перемогти.

Джамала пояснила, чому вона може претендувати на перемогу.

"Перш за все музична складова, мені здається, вона дуже новаторська, вибачте мене, може, це нескромно, але вона правда, дуже цікава з точки зору музики, це такий break beat з дудуком, з мугамом, з кримсько-татарською мовою, з англійською", - сказала вона.

Співачка також натякнула на оригінальність пісні "1944".

"Я, якщо ви мені надішлете якісь, може, схожі роботи, я послухаю із задоволенням, але я нічого схожого на "Євробаченні" не чула. І звичайно, музична складова для мене, як для автора музики і слів, я розумію, що я б хотіла, щоб це було почуто в першу чергу, як музична одиниця, музична робота. Ну і в другу чергу, звичайно, це меседж, про який я вже говорила, що дуже важливо, щоб про цю історію дізналися люди. І я відчуваю зараз неймовірну увагу з боку всіх ЗМІ, і The Guardiаns, і Washington Post, New York Time, Billboard. Дуже багато людей написали, і мені дуже приємна ця увагу до цієї теми і до цієї музики", - повідомила Джамала.

Нагадаємо, Джамала перемогла у нацвідборі "Євробачення-2016" з піснею "1944".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя