Двометрова істота виринула з озера і викликала переполох (ФОТО)

Дивна істота викликала переполох в одному з парків в китайському місті Гуанчжоу, провінція Гуандун

Двометрова істота виринула з озера і вик…

Про це повідомляє видання Daily Mail, передає Depo.ua.

Інцидент стався 9 лютого на очах співробітника парку озера Байюнь.

"Її [риби] спина мала чорний колір і була схожа на черепашачу, - розповів він місцевим ЗМІ. - Потім здалася її голова, і вона виглядала як голова змії".

За його оцінкою, довжина риби становила не менше двох метрів.

Після цього на березі поставили таблички, які забороняють заходити в воду, а співробітники парку зосередилися на затриманні незваного мешканця водойми.

Глава служби безпеки заявив, що про істоту, яка завелася в озері, було відомо і раніше, проте його не вдавалося ідентифікувати.

На четвертий день співробітники парку витягли з озера двох міссісіпських панцирників довжиною 1,2 метра і 0,9 метра. Вони вважають, що риби могли заплисти в парк з річки Чжуцзян після підняття шлюзів водосховища в 2013 році.

ФОТО: Weibo

Довідка. Міссісіпські Панцирники вважається однією з найбільших прісноводних риб. Довжина представників цього виду може досягати трьох метрів, а вага - перевищувати 130 кілограмів. Вони мешкають в Північній і Центральній Америці, проте час від часу їх помічають за межами природного ареалу проживання. Зокрема, міссісіпських панцирників бачили в Каспійському морі, Індії, Гонконгу та Сінгапурі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook