Дружину "диверсанта" Захтія після обшуку ФСБ вигнали з квартири

Дружину арештованого в Криму у "справі українських диверсантів" Андрія Захтія після обшуку ФСБ господарі вигнали з восьмимісячною дитиною з квартири
Depo.Життя
24 серпня 2016 13:36
ФОТО: depo.ua

Оксана Захтій повідомила Кримській правозахисній групі, що 7 серпня вранці, близько 7 години ранку до неї в квартиру в місті Саки, де вона проживала разом з чоловіком і восьмимісячною дитиною, увірвалися співробітники ФСБ РФ, провели обшук, вилучили комп'ютери її та її чоловіка, мобільні телефони, сім-карти, документи на автомобіль, передає depo.ua.

За словами Оксани, співробітники ФСБ пред'явили документ на обшук, в якому вона прочитала, що Андрія Захтія підозрюють у "входженні в диверсійну групу". Оксана заперечує будь-яку причетність її чоловіка до диверсійних груп або терористичної діяльності. Після перегляду відео допиту жінка підозрює, що її чоловіка катували і залякували. Андрій Захтій, за її словами, займався приватними перевезеннями на своєму автомобілі.

Напередодні обшуку, 6 серпня ввечері йому подзвонили і запропонували звичайну роботу по підвозу людей. Захтій поїхав за викликом в село не далеко від Красноперекопська. Один раз зателефонував дружині, сказав, що не зміг виконати замовлення і після цього пропав. Більше на зв'язок не виходив. Після обшуку Оксану разом з її восьмимісячної донькою господиня квартири вигнала з дому. Тепер Оксана в складному становищі, без грошей і житла, з дитиною на руках. В даний час її поселили знайомі люди.

Нагадаємо, 10 серпня у ФСБ Росії заявили, що нібито запобігли скоєнню в Криму терористичних актів, підготовлених Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України.  У ФСБ стверджували, що  в ніч на 7 серпня в районі міста Армянськ виявлена група диверсантів, а потім ліквідована "агентурна мережа" ГУР Міноборони України. Крім того, у ФСБ заявили, що в ніч на 8 серпня спецпідрозділами Міністерства оборони України нібито були здійснені ще дві спроби прориву диверсійно-терористичних груп, які запобігли російські силові підрозділи.

Президент Росії Володимир Путін звинуватив Україну в терорі. У відповідь на це президент України Петро Порошенко заявив, що ці закиди лунають так само безглуздо та цинічно, як заяви російського керівництва про відсутність російських військ на Донбасі.