Дружина Вілла Сміта омолодила вагіну до стану "персика"

Дружина зірки Голлівуду Вілла Сміта заявила, що має "піхву 16-річної дівчини". Цей подарунок їй зробили пластичні хірурги, які провели процедуру омолодження інтимної зони тіла

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "МедикФорум".

Дружині легендарного Вїлла Сміта актрисі Джаді Пінкетт-Сміт вже 46 років, проте ця жінка стверджує, що має "вагіну 16-річної дівчини". Навіть після того, як вона народила двох дітей - сина Джейдена, якому 19 років, і дочку Віллоу, якій 17.

Джада Пінкетт-Сміт розповіла, що пройшла через процедуру по омолодженню вагіни в клініці краси. При цьому вона звернулася за цією операцією, так як довгий час страждала від проблем з сечовим міхуром. Жінка розповіла, що процедура відразу ж позбавила її від цього стану, але вона ще кілька разів відвідувала клініку, оскільки відчула, що інтимна зона її тіла знову стала дивно молодою.

"У мене дійсно були ці проблеми з сечовим міхуром, які повністю зникли після трьох сеансів, - розповіла актриса. - Але тепер вік моєї піхви складає 16 років - не більше, і я не жартую. Вона знову виглядає, як маленький і прекрасний персик", - прокоментувала Джада.

Пластичні хірурги прокоментували слова відомої актриси. Вони підкреслили, що багато жінок проходять через цю процедуру через сухість піхви, зміну її зовнішнього вигляду, болів під час сексу або стресового нетримання, яке і призвело до клініки краси дружину Вілла Сміта. Під час процедури відбувається вплив на піхву за допомогою тепла, що стимулює оновлення клітин. Джада Пінкетт-Сміт взагалі відрізняється великою сміливістю під час обговорення різного роду інтимних питань. Не так давно вона, наприклад, розповіла, що бабуся навчила її займатися мастурбацією, коли самій Джаді було всього 9 років.

Нагадаємо, що Комісія з безпеки споживчих товарів США склала перелік найбільш незрозумілих та курйозних предметів, які довелось витягати з жінок та чоловіків, що шукали нових сексуальних відчуттів, протягом 2017 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна