Дружина Бекірова розповіла, що у нього запалення легенів

У тяжкохворого кримськотатарського активіста Едема Бекірова, якого утримують у СІЗО в окупованому Криму, запалення легенів
 

Про це розповіла дружина політв’язня Гульнара Бекірова, повідомляє Depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Дізналися, що, крім всього, у нього запалення легенів і сьогодні він приймає антибіотики", - зазначила Бекірова.

За її словами, чоловіку пропонували антибіотики, але не казали для чого, і дали відповідь лише після офіційного запиту.

За її словами, вже 210-й день незаконного утримання, знущання, катувань, які зазнає її чоловік.

"Я ці такі слова кажу, тому що це так і є. Це хвора людина, він інвалід І групи… У нього такі діагнози, що його не мають права утримувати в СІЗО", - сказала Бекірова.

Вона нагадала, що не виконується рішення Європейського суду з прав людини, що зобов’язав Росію негайно помістити в лікарню Бекірова.

Вона також розповіла, що може лише листуватися з чоловіком – вона пише листа, фотографує його та передає через адвоката. "Адвокат раз на 5 днів передає чоловіку. У нас немає зв’язку", - каже вона.

Вона подякувала херсонцями, які першими у грудні виступили на підтримку політв’язнів та персонально на підтримку родини Бекірових.

Нагадаємо, 11 червня Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) наказав Росії негайно помістити в лікарню політв'язня Бекірова.

За словами адвоката Ладіна, старший слідчий кримського "управління ФСБ" Росії Іван Романець, незважаючи на рішення Європейського суду з прав людини, відмовляється госпіталізувати кримськотатарського активіста Едема Бекірова, який утримується в сімферопольському СІЗО.

3 липня окупантський "суд" залишив тяжкохворого Бекірова у СІЗО.

Довідка. Едем Бекіров був затриманий співробітниками ФСБ під час перетину адмінкордону в пункті пропуску "Чонгар" 12 грудня 2018 г. Його обвинувачують за ч.2 ст. 222 (незаконне придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння вогнепальної зброї, його основних частин, боєприпасів, організовані групою осіб за попередньою змовою) і ч.2 ст. 222.1 (незаконне придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння вибухових речовин або вибухових пристроїв, організовані групою осіб за попередньою змовою) Кримінального кодексу РФ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна