Друга покійного хлопця-опозиціонера на Росії запроторили до психлікарні

Микола Подгорнов, друг росіянина-опозиціонера Влада Колеснікова , який покінчив з собою через цькування у 18 років, був змушений тривалий час провести у психіатричній лікарні
Depo.Життя
31 січня 2016 14:04
ФОТО: depo.ua
Друга покійного хлопця-опозиціонера на Росії запроторили до психлікарні
Друга покійного хлопця-опозиціонера на Росії запроторили до психлікарні

Як повідомляє depo.ua, про це хлопець розповів в інтерв'ю "Радио Свобода".

"Я дав згоду на госпіталізацію під впливом сім'ї та психіатра. Він мені заявив: "Якщо хочеш, щоб з тебе, асоціальної елемента, зробили гідного члена суспільства, треба лікуватися". Я думав, у лікарні у мене буде час переосмислити своє життя. Планував читати книги і роздумувати. Замість цього мені давали найсильніші препарати: галоперидол, амітриптилін, акинетон, пропазин. У вільний від лікування час через побічний ефект ліків я міг тільки тупо гойдатися з боку в бік. Голова була як у тумані, я не міг прочитати жодного рядка. На повітря мені виходити не дозволяли, іноді вдавалося вмовити санітара провітрити палату перед сном ", - розповів хлопець.

Микола зізнається, що дуже сумує за другом.

"Я досі не можу повірити, що Влад помер. Кожен день плачу. У мене був один справжній друг. Ми дуже схожі багато в чому, але я вмію бути дипломатичним, говорити людям те, що вони хочуть почути. А Влад був безкомпромісним. Він не вважав за потрібне лицемірити і брехати заради власної безпеки.

Микола Подгорнов був поруч з Владом Колесніком у день смері Влада. Хлопці разом боролися з пропагандою, засуджували війну з Україною і у всьому один одного підтримували. У червні Влад говорив  що виїде з Росії тільки разом з Миколою, тому що у нього "немає нікого дорожче і ближче Ніка".

Нагадаємо, батько померлого 18-річного проукраїнського активіста Влада Колеснікова заявив, що він не вірить у самогубство сина.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя