Друга двоповерхова електричка поїде на Харків чи Львів

Орієнтовний початок експлуатації – 1 листопада
Depo.Життя
4 жовтня 2016 20:48
ФОТО: depo.ua

Другий двоповерховий електропоїзд Skoda розпочне працювати на українських шляхах з початку листопада. Про це на своїй Facebook-сторінці заявив очільник "Укрзалізниці" Войцех Балчун, повідомляє Depo.ua.

"Тримати було такий потяг без руху,– як мінімум, - недбалість, як максимум – предмет інтересу прокурорів. І от тепер друга Skoda виходить з ремонту. Цього тижня чеські фахівці проведуть необхідні обстеження і тестування. Служби мають забезпечити її готовність до експлуатації до 1 листопада. Я, правда, хотів би, щоб це сталося вже у двадцятих числах жовтня", - розповів Балчун.

За словами голови УЗ, зараз розглядаються такі маршрути: Київ-Полтава-Харків, Київ-Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Львів. "Сьогодні вже маємо пряме сполучення Київ-Львів, дуже коротке - 4.55 у дорозі, з мінімальною кількістю зупинок. Ідея для Skoda – задіяти всі проміжні зупинки і доправити пасажирів до названих міст, а звідти вже до Львова. Фахівці УЗ запевняють, достатній пасажиропотік там є" – заявив головний залізничник України.

Друга двоповерхова електричка поїде на Харків чи Львів - фото 1

Друга двоповерхова електричка поїде на Харків чи Львів - фото 2

Друга двоповерхова електричка поїде на Харків чи Львів - фото 3

"І останнє. З обігу вивільнимо 18 пасажирських вагонів. Цей рухомий склад піде на напрямок Київ-Херсон. Буде додаткова пара швидкісного поїзда з дзеркальним розкладом", - підсумував Балчун.

Нагадаємо, що недавно Балчун розповідав про корупцію на "Укрзалізниці".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя