Лібідо воєнного часу: Як дівчата збирають мільйони, оголюючись заради донатів для української армії


Українки настільки звабливі, що за день їм вдається "нахтивити" півмільйонв гривень для українських захисників

Аліна Євич
Журналістка
Лібідо воєнного часу: Як дівчата збирают…
Фото Анастасії з аккаунта "Проблема Х'юстона"

Від самого початку вторгнення росії в Україну активні дії ведуться не лише на передовій і не лише в рядах армії. Наприклад, в тилу підприємці намагаються усіма силами підтримати економіку, а звабливі українки – заохотити перераховувати гроші на потреби ЗСУ. 

Новий тренд українського "Твіттеру" – за внески на потреби армії надсилати нюдси (світлини, на яких дівчата напівоголені або роздягнені, – ред.). Таку ініціативі запровадили українки, аби хлопці отримували приємні бонуси за хорошу справу. Пізніше ж до руху долучилися й хлопці – і тепер читають вірші та записують їх на відео за донати від дівчат. Явище навіть стало популярним –на сьогодні в рамках тегу #теронліфанс на потреби армії перерахували вже понад 5,4 мільйона гривень. І такий результат – лише за 20 днів існування тегу.

Як одне звабне фото допомогло вивезти людину з Харкова

Ініціаторками руху стали дві подруги, Анастасія та Наста. Сама ідея виникла фактично з жарту – на початку війни, коли подруга Анастасії, Наста, перебувала у відпустці в Загребі. "Я у цей час сиділа вдома в Києві з її собакою та кішкою. Саме "Теронліфанс" (від ТрО та "ОнліФанс") виник тоді, коли Наста намагалась вивезти з Харкова свого друга, шукаючи йому машину. На той час вона вже мала досить не малу аудиторію у Твіттері, оскільки тісно пов'язана зі світом відеоігор. І вона зробила пост, що шукає для друга машину. Було багато коментарів, реплаїв, але машину знайти не вдавалось. І от, вже не знаючи, як ще змотивувати людей на пошук, вона пише: "Хто знайде машину – отримає від мене нюдс". Не пройшло й п’яти хвилин, як машина була знайдена. І навіть після цього багато людей почало писати, що "а можна й мені фотку?" та все в такому дусі", – розповідає Анастасія. 

На той час вона з Настою та її тваринами були вже в безпечному місці. І вирішили, що якщо так багато людей хочуть отримати "хтивки" (нюдси, – ред.), то хай це буде на користь людям. "Фінансових труднощів ми не мали, – розповідає дівчина, – тому собі ніяких грошей не брали. Кажемо: "відправляйте гроші на ЗСУ, нам – скрін, а ми вам – "хтивку". Того ж вечора я намалювала нам логотип, і так був створений "Теронліфанс".

Теронліфанс: нюдси в обмін на донати

Сайт "Онліфанс" мав до цього свою аудиторію, тож ми не намагаємося з ним бути конкурентами (хоч у наших лавах є дівчата з цього сайту). Проте я та Наста такого досвіду не мали. Можливо, саме тому, що раніше ми не виставляли подібних фотокарток, і зробило нам попит в якомусь сенсі", – зізнається Анастасія.

Спершу дівчата працювали удвох. Але зараз в лавах "Теронліфансу" близько 30-35 людей, шість з них – чоловіки. Останні на відео читають вірші українською, що є дуже приємним бонусом для поціновувачок поезії.

Як отримати хтивку від українки: інструкція та правила

Отримати хтивку від дівчат доволі легко: потрібно зробити донат на потреби армії і вислати скріншот, на якому чітко видно суму, дату та час перерахування коштів. За це дівчата надішлють звабливі або естетичні фото, а хлопці – відео, на якому розповідають вірш. 

Важлива вимога: той, хто хоче отримати хтиве фото, має бути повнолітнім. Однак існує ще одне правило: один донат – одна дівчина (чи то хлопець). А от кількість світлин, які отримає донор, визначає сама учасниця, яка й надсилає фото (чи відео).

гола дівчина у дзеркалі

Умовна інструкція – наступна:

  • Робимо свіжий донат на реквізити фондів (на який саме – обирається самостійно). Важливо, аби цей фонд допомагав українській армії – ЗСУ чи ТрО;

  • Робимо скрін отриманої квитанції;

  • У "Твіттері" хештегом "Теронліфанс" шукаємо одного (чи одну) з робітників руху. Що важдиво: лише одну/одного;

  • Пишемо в особисті повідомлення, що перерахували кошти на потреби армії, і додаємо до повідомлення скрін. 

Після цих кроків ви можна отримати світлину або відео від того, кому написали.

"Цей волонтерських рух створений виключно для того, щоб мотивувати людей допомогати тим, хто потребує цього. Ми приймаємо донати не тільки на великі фонди, але й на малі. Наприклад, робимо бронежилети та закуповуємо все необхідне бійцям, включно з кавою чи ліками. Надалі відправляємо їх у міста, де цього потребують – наприклад, у Вінницю чи Київ. І особисто я вважаю важливим, що такий рух та "подяка" за донати допомогають людям відчувати згуртованість у цій праці, що гроші не просто йдуть невідомо куди, а й дівчата відчувають свою допомогу", – ділиться співорганізаторка руху.

Однак від недобросовісних співвітчизників не втечеш, і у руху вже є так званий "чорний список". Туди потрапляють усі, хто одним скріном намагаються отримати багато фотокарток від дівчат.

домагання в інтернеті теронліфанс

В чорний список дорога й тим, хто вимагає спочатку фото, а потім просить зніматися у порно. Є й третя категорія – ті, хто пропонує перераховувати гроші за фото не у фонди, а особисто дівчатам. \

Участь – добровільна, але є умови: як долучитися до руху

Окрім того, що українці та українки можуть долучитися до руху, перерахувавши кошти на потреби армії, вони можуть поповнити ряди учасниць і учасників руху. Для цього дівчатам, які хочуть відправляти нюдси (чи просто естетичні фото) потрібно відповідати кільком вимогам:

  • Бути повнолітніми;

  • Вирішити, як вони хочуть працювати – анонімно чи ні. Якщо дівчина не хоче розголошувати жодних даних, можна просто надіслати свої світлини Анастасії, а та відправлятиме їх донатерам зі своєї сторінки;

  • Якщо ж участь у русі буде не анонімна, потрібно зробити репост руху, використовувати хештег "Теронліфанс" та відправляти скріни на перевірку Анастасії, щоб уникнути повторів (тобто щоб одна особа не отримала за один скрін світлини від кількох дівчат).

  • Важлива умова: відповідати та надсилати фото треба усім, хто відправляє скріни донатів на кошти ЗСУ.

  • Щовечора Анастасії варто надіслати усі отримані скріни – для остаточного підрахунку суми. 

Світлини не мусять бути обов’язково відвертими – у кожної дівчини свої межі.Однак принцип – єдиний: чим більша сума донату на кошти армії, тим відвертіша має бути "хтивка" або та якіснішоб сама світлина.

хейтінг в інтернеті теронліфанс

Аліса – одна з учасниць руху "Теронліфанс". Дівчина зізнається: вирішила долучитися до ініціативи, аби хоч якось допомогти Збройним силам у війні з окупантами.

"Про акцію я дізналася з "Твіттера". Вирішила взяти участь у ній, бо це мінімальне, чим я взагалі можу допомогти нашим людям.  Тим паче я й раніше любила робити подібні фото, а тепер вони ще й приносять користь – то чому відмовлятися від такої ідеї?" – розповідає дівчина. 

Аліса додає: надто відвертих фото не робить – лише ті, на які приємно дивитися. І додає: вся ця акція – добровільна ініціатива, до якої нікого не примушує: ні надсилати фото, ні отримувати їх. Однак причин відмовлятися від такої ініціативи не бачить – навіть попри різних "персонажів", які просять зробити більш відверті фото або надіслати більшу кількість світлин.

Нині учасники "Теронліфанс" зібрали близько 5,5 мільйона гривень на потреби армії, і це менш ніж за місяць існування тегу.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme