Донька Володимира Рибака: Для батька прапор України був ціннішим за життя

Марія Рибак, донька Володимира Рибака, якого у 2014 році замучили терористи у Горлівці, виступила з емоційною промовою під час церемонії підняття державного прапора
Depo.Життя
23 серпня 2016 09:25
ФОТО: depo.ua

Вона нагадала про подвиг свого батька, який віддав життя за прапор України на рідній землі, передає depo.ua.

"У кожної держави є свої символи – герб, гімн і прапор. Поки живі ці символи, безперечно, живе держава. Наш синьо-жовтий стяг – знак незламного духу нашого народу у боротьбі за свободу та відстоювання своєї Незалежності. Де майорить український прапор, там є Україна. так вважаю я, і так вважав мій батько. Про це він мав мужність відкрито заявляти у центрі Горлівки під час захоплення нашого землі проросійським бойовиками. Він віддав своє життя за право бути вільним українцем, за право жити у суверенній, європейській державі. Він був справжнім громадянином країни, для якого її прапор став ціннішим навіть за життя", - сказала дівчина.

"Дякую за можливість віддати шану цьому символу нескореності нашого народу саме зараз в центрі нашої столиці, серед людей, які по справжньому пишаються нашою країною і боряться за її свободу. Переконана, завдяки нашій згуртованості і любові до рідної країни здійсниться те, за що до останнього подиху боровся Володимир Рибак - Україна поверне свою цілісність", - сказала Марія Рибак.

"Як казав мій батько, нам не закрити вуста, доки ми знаємо слова українського гімну, нам не закрити вуха, доки ми пам'ятаємо, як він звучить. Та ніщо і ніколи не зможе закрити наші очі, поки перед ними буде майоріти український прапор. Ніщо і ніколи не можу зламати нас, як не змогли зламати Володимира Рибака", - сказала дівчина.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя