Донька "рупора" Кремля: Потрібно, щоб людям хотілося жити в своїй країні, а не утримувати їх тут силоміць

Донька прес-секретаря президента Росії Путіна Дмитра Пєскова Єлизавета прокоментувала своє навчання за кордоном
Depo.Життя
21 жовтня 2016 10:10
ФОТО: depo.ua
Донька "рупора" Кремля: Потрібно, щоб людям хотілося жити в своїй країні, а не утримувати їх тут силоміць
Донька "рупора" Кремля: Потрібно, щоб людям хотілося жити в своїй країні, а не утримувати їх тут силоміць

Студентка паризького вищу розповіла, чому навчається у Франції, а не на Росії, на своїй сторінці в Instagram, передає Depo.ua.

Донька правої руки Путіна заявила, що сама вирішує, де їй вчитися і згадала Петра Першого, щоб виправдати своє навчання за кордоном.

"Минулого тижня була поширена інформація про те, що учням, які живуть за кордоном, родичам чиновників рекомендовано повернутися на Росію. Незважаючи на те, що інформація була спростована авторитетним джерелом, на мій Інстаграм посипалися запитання про те, чи збираюся я переїжджати з Франції на Батьківщину. У зв'язку з цим, мені б хотілося висловити свою думку щодо цієї теми. По-перше, я повнолітня і в праві сама вирішувати, де жити і вчитися. По-друге, як мені здається, ті, хто вважає, що патріоти повинні вчитися тільки в своїй країні або не дуже добре знайомі з історією, або особистість Петра Першого не є для них авторитетною", - пише Пєскова.

Єлизавета заявила, що потрібно, щоб влада робила усе для того, щоб росіянам хотілася жити на батьківщині.

"... Так, хтось не повертався назад на Росію, вважаючи за краще пов'язати своє життя з іншою країною, теж відбувається і в наш час. Але це зовсім не означає, що всі, хто поїхав здобувати освіту за кордон, неодмінно звідти не повернуться. Потрібно прагнути до того, щоб людям хотілося жити в своїй країні, а не утримувати їх силоміць. Як то кажуть, на милування нема силування", - пише дівчина.

Не дивлячись на відверті зізнання, донька Пєскова все ж таки не оголосила про те, що обов'язково повернеться на Росію після закінчення освіти у Франції.

"Невдоволення тими, хто працює і навчається за межами Росії, не робить людей патріотами. Моє навчання за кордоном не суперечить ідеї патріотизму, швидше, навпаки. Маючи досвід життя в Європі і спілкування з жителями інших держав, російські піддані будуть володіти не тільки вродженим російським, а й європейським мисленням. Це призведе до поліпшення міжнародних відносин, розуміння іноземного бачення світу, не кажучи вже про отримані знання і досвід, який вони зможуть використовувати на благо держави", - зазначила вона.

Нагадаємо, екс-дружина Дмитра Пєскова та їхні три дитини живуть тривалий час у Парижі.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя