Донецька поліція кличе на роботу "міліціонерів-хабарників" та "забракованих"

Жоден поліцейський, який не пройшов переатестацію, поки не захотів служити в Донецькій області
Depo.Життя
10 квітня 2016 14:36
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив керівник Головного управління Національної поліції у Донецькій області В'ячеслав Аброськін у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Побачив заклики деяких "активістів" до акцій протесту щодо ненаправлення в Донецьку та Луганську області правоохоронців, які нібито провалили переатестацію до Національної поліції.

Друзі мої, по-перше, до нас і не має бажаючих їхати. На сьогодні жоден з поліцейських, хто недобрав бали під час атестації не виявив бажання служити на Донеччині. Тому заспокойтесь!", - написав Аброськін.

Він також запросив на роботу "міліціонерів-хабарників, професіоналів, хто не набрав один чи два бали на переатестації, тих, хто дійсно відданий Україні та не замішаний в будь-яких скандалах, тих, хто дійсно хоче служити".

За даними Аброськіна, на даний момент некомплект поліції Донеччини в середньому складає 30%, в прифронтовій Авдіївці – 70%. Там підрозділи працюють без вихідних.

"Так звані "громадські активісти", вашу би енергію та на мирні цілі. Не треба мітингувати, краще успішно долайте випробування та йдіть служити до поліції", - резюмував головний поліцейський Донеччини.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя