Продюсер Доктор Люк: Я не гвалтував Кешу, вона мені як сестра

Відомий продюсер Доктор Люк, якого співачка Кеша звинуватила в насильстві та сексуальних домаганнях готовий відпустити свою вихованку
Depo.Життя
23 лютого 2016 13:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua.

Продюсер співачки Кеша, яка звинувачує його у сексуальному домаганні, називає усі закиди від підопічної на свою адресу "відвертою брехнею". Представники Доктора Люка заявили, що він звільняє виконавицю від подальших зобов'язань.

У своєму Твіттері продюсер пояснив, що раніше не коментував скандал через судову заборону, але зараз він готовий розказати правду.

"Я не гвалтував Кешу, і у нас з нею ніколи не було сексу. Ми з нею багато років дружили, вона була мені як молодша сестра ... Уявіть, що когось, кого ви любите, публічно звинувачують в згвалтуванні, якого він не скоював. Просто уявіть собі це. У мене три сестри, дочка і син від моєї дівчини, мама-феміністка, яка правильно мене виховувала", - пише Доктор Люк.

За його словами, Кеша може знайти собі нового продюсера і займатися творчістю вже без його безпосередньої участі, а псувати кар'єру їй ніхто не збирається. При цьому адвокат ймовірного ґвалтівника Крістін Лепара додала у своїй заяві, що будь-які скарги на те, що вона "не вільна" від умов контракту це – міф.

Сам Доктор Люк переконаний: звинувачення у домаганнях та схилянні до вживання заборонених препаратів були представлені заради перегляду умов контракту та грошових сум. До того ж, на думку юристів продюсера, публічний скандал Кеша вчинила після незадоволення її вимог судом заради "підрив" репутації Доктора Люка та його родини.

"Мета адвоката Кеша - отримати для його підопічної більш вигідний контракт з настільки безсоромною кампанією жахливих претензій, які вони ніколи не зможуть відстояти в суді", - переконані представники продюсера. Адвокати співачки поки що не відповіли на такі заяви Доктора Люка та його юристів.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя