До популярного британського співака повернувся рак

Лікарі вдруге виявили у популярного британського співака Джона Ньюмана пухлину мозку
Depo.Життя
4 серпня 2016 12:12
ФОТО: depo.ua
До популярного британського співака повернувся рак
До популярного британського співака повернувся рак

Це сталося через чотири роки після видалення першого доброякісного новоутворення, повідомляє depo.ua з посиланням на The DailyMail.

Невтішну новину підтвердив сам 26-річний Джон Ньюман, виконавець хітів Love Me Again, Blame, Cheating, Losing Sleep.

"Це мало стати надбанням громадськості в якийсь момент, і, мабуть, зараз найкращий час для цього. Я регулярно проходив обстеження відтоді, як у мене вперше виявили пухлину. Був шанс, що вона повернеться, і на жаль, це і сталося. Я готуюся знову пройти все лікування, воно заплановано на наступний рік. Зі мною працюють чудові лікарі, я знаю, що я в надійних руках. Ніщо не може відвернути мене від тієї роботи, яку я так люблю, я не зможу перестати займатися музикою. Але ви не повинні хвилюватися за мене. Прогнози хороші, дуже багато людей перебувають в набагато більш жахливих ситуаціях", - прокоментував він.

Артист зауважив, що говорячи про хворобу, він лише хоче підвищити обізнаність і свідомість інших.

"Потрібно регулярно проходити обстеження і лікувати захворювання на ранній стадії. Я в цьому плані щасливчик!" - підсумував співак.

Нагадаємо, що вперше у Джона була знайдена невелика пухлина в 2012 році, якраз після того, як він випустив пісню Feel The Love. Вона виявилася доброякісною і її видалили. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя