До популярного британського співака повернувся рак

Лікарі вдруге виявили у популярного британського співака Джона Ньюмана пухлину мозку
До популярного британського співака повернувся рак
До популярного британського співака повернувся рак

Це сталося через чотири роки після видалення першого доброякісного новоутворення, повідомляє depo.ua з посиланням на The DailyMail.

Невтішну новину підтвердив сам 26-річний Джон Ньюман, виконавець хітів Love Me Again, Blame, Cheating, Losing Sleep.

"Це мало стати надбанням громадськості в якийсь момент, і, мабуть, зараз найкращий час для цього. Я регулярно проходив обстеження відтоді, як у мене вперше виявили пухлину. Був шанс, що вона повернеться, і на жаль, це і сталося. Я готуюся знову пройти все лікування, воно заплановано на наступний рік. Зі мною працюють чудові лікарі, я знаю, що я в надійних руках. Ніщо не може відвернути мене від тієї роботи, яку я так люблю, я не зможу перестати займатися музикою. Але ви не повинні хвилюватися за мене. Прогнози хороші, дуже багато людей перебувають в набагато більш жахливих ситуаціях", - прокоментував він.

Артист зауважив, що говорячи про хворобу, він лише хоче підвищити обізнаність і свідомість інших.

"Потрібно регулярно проходити обстеження і лікувати захворювання на ранній стадії. Я в цьому плані щасливчик!" - підсумував співак.

Нагадаємо, що вперше у Джона була знайдена невелика пухлина в 2012 році, якраз після того, як він випустив пісню Feel The Love. Вона виявилася доброякісною і її видалили. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя